e-toplum Kamu 12 ARALIK 2015 / 15:18

Vodafone 4.5G hazırlıklarına hız verdi

Türkiye’de herkesi 4.5G’li yapma hedefi olan Vodafone, Huawei ile Vodafone 4.5G’li akıllı cihaz sayısını artıracak bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, Huawei’nin Vodafone 4.5G uyumlu akıllı telefonu P8 Lite, Türkiye’de operatörler arasında sadece Vodafone aracılığıyla satışa sunulacak. Vodafone Çok Satanlar Masası’nda yer alacak kampanya ile aboneler, çalışır durumdaki eski cep telefonlarını Vodafone’a götürerek, yüzde 80 indirimle Huawei P8 Lite’a sahip olabilecek. Vodafone abonelerine cihaz peşin fiyatına 999 TL, 24 ay taksitle ise ayda 8 TL’den başlayan ek ödemelerle sunulacak.
 
Huawei Tüketici Ürünleri Orta Asya ve Kafkasya Bölge Başkanı Zhang Xingnan ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk’un sunumlarıyla gerçekleşen toplantıda, Vodafone’un yeni reklam yüzü olan Beyazıt Öztürk’ün sürpriz katılımıyla devam etti.
 
Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün gerçekleşmesi için herkesin akıllı telefonunun olması gerektiğini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, sözlerine şunları ekledi:
 
“Çok yakında hayatımızın yeni gerçeği haline gelecek 4.5G ile de bu ihtiyacın artacağına inanıyoruz. 4G ve üstü teknolojilerde dünyada en çok ülkede tecrübesi ve altyapısı olan operatörüz. Dolayısıyla, tüketici ne ister, bu istek en kusursuz biçimde nasıl karşılanır, çok iyi biliyoruz. Ayrıca, yine bu alanda dünyanın en büyük uluslararası dolaşım ağına sahibiz. Mobil iletişimde yeni bir dönemi başlatacak olan 4.5G teknolojisinde de herkese en uygun cihazların en cazip avantaj ve tekliflerle sunulmasının öncüsü olacağız. Huawei P8 Lite kampanyamız ile bunun ilk adımını attık. Buna göre, Vodafone 4.5G uyumlu Huawei P8 Lite akıllı telefon, tüm operatörler arasında sadece Vodafone mağazalarında satılacak. Bu kampanyayla ilk kez akıllı olmayan telefonlar da dahil çalışır durumdaki her türlü telefonu kabul edip, abonelerimize Huawei P8 Lite’a indirimli sahip olma imkânı vereceğiz. Türkiye’de herkes Vodafone 4.5G’li olsun diyerek başlattığımız bu seferberlik ile son teknolojileri abonelerimiz için erişilebilir kılmaya devam edeceğiz.”
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics