Dosya Kamuda BT Yönetişimi 23 ŞUBAT 2015 / 06:50

VERİMLİ BT KULLANIMI DOĞRU ALTYAPIDAN GEÇER

Doğru bir çözümle üstyapı da çözüldükten sonra etkin ve verimli bir BT kullanımı söz konusu olur.

Kamuda 2014 yılında özellikle Adalet Bakanlığı UYAP projesinde; Türkiye çapında Ecolan marka ağ yapısal kablolama ürünlerimiz kullanıldı. Adalet Bakanlığı’nın 2015’teki UYAP projesinde Ecolan marka ürünlerimizin tekrar tercih sebebi olacağına inanıyoruz.  Bu arada 2013 yılında yer aldığımız FATİH projesi için de çalışmalarımız sürüyor; bu yıl da ECOLAN marka ürünlerimizi sunmak ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu projesinde tekrar yer almak arzusundayız. Saydığımız bu projeler dışında da bir çok kamu projesinde ihalelere katılan firmalara ürünlerimizi sunmaktayız. Hedefimiz; son 6 senedir kamu projelerinde tercih sebeplerinden biri olan Ecolan marka altyapı - ağ yapısal kablolama ürünlerimizin 2015’te Ecolan ve Infralan olarak ön sıralarda yer alması için çalışmak olacak.

Kamudaki birçok projede altyapımızı doğru temellere oturttuk

Kamuda gerçekleştirmiş olduğumuz projelerle sağladığımıza inandığımız en büyük katma değer; "Hızlı ve doğru iletişim, sağlam ve güvenilir altyapı yatırımından geçer" sözüne uygun kalite ve özellikleri bünyesinde barındıran ürünlerimiz. Bunlara ek olarak 25 yıl performans ve sistem garantisiyle kamudaki birçok projede altyapımızı doğru temellere oturttuk.

Etkin ve verimli BT kullanımı öncelikle doğru altyapıdan geçer. Bunu sağladıktan sonra da doğru bir çözümle üstyapının da çözülmesinin ardından etkin ve verimli bir BT kullanımı söz konusu olacaktır.

EFB Elektronik, Komşu Ülkeler ve Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Akarsu
ETİKETLER : 1010

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics