Dosya Kamuda Verimlilik 21 KASIM 2015 / 17:15

ESNEK YAPILARLA E-DÖNÜŞÜM

Vatandaşlara daha hızlı ve verimli hizmet gerçekleştirebilmenin tek yolu artık yüksek teknolojiden geçiyor. Bu nedenle kamu kurumlarında uçtan uça süreç mükemmelliğinin, kurumsal görünürlüğün ve verimliligin sağlanmasının kendilerinin de öncelikli hedefi olduğunu belirten Software AG Türkiye Genel Müdürü Nil Bağdan, şunları kaydetti:
“e-Hizmetlerini geliştirmeyi hedefleyen kamu kurumları için, e-devlet ve dijital dönüşüm sürecinde yeni atılımlar gerçekleştirmelerini sağlayacak esneklikte altyapılar sunuyoruz. Bu kurumlarda ağırlıklı olarak süreç otomasyonu ve entegrasyona yönelik çalışmalara odaklanıyoruz. Aynı zamanda kamu emeklilik fonu, savunma, sağlık, gümrük ve gelir idaresi gibi pek çok farklı alanda devreye giriyoruz. Uygulama modernizasyonundan kurumsal mimari yönetimine, şikâyet yönetiminden kurumlar arası bilgi paylaşımına kadar pek çok farklı konuda kamu kurumlarının dönüşümüne katkıda bulunuyoruz. Tüm bu adımlar, hem vatandaşların devlet dairelerindeki işlerini uzaktan çevrimiçi olarak takip edilmesini sağlıyor hem de kamu kurumlarının vatandaş bilgilerine ve işlemlerine en hızlı şekilde erişerek hizmette verimliliği getiriyor. Geliştirdiğimiz çözümlerle, veri merkezlerinin daha verimli bir şekilde çalışmasını hedefliyoruz.
Kamu kurumları, sunduğumuz bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı imkânlar sayesinde, hizmetlerimizden kiralama yoluyla faydalanabiliyorlar. Software AG olarak BT'yi uçtan uca dönüştürme ve bulut, büyük veri, mantıksal analiz gibi gelişmekte olan teknolojiler için entegrasyon yazılımları geliştirme misyonunu üstleniyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin kendileri için en uygun hibrid BT mimarisini oluşturabilmesi ve AWS bulutu üzerinde gerekli süreçleri, etki alanlarını, sistemleri ve uygulamaları hayata geçirebilmesi için bulut hizmet portföyü sunuyoruz.”
 
 
 
 
ETİKETLER : 1047
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN