Dosya Kamuda Verimlilik 21 KASIM 2015 / 17:08

PROJE AŞAMASINDA KURUMLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMAK ÇOK ÖNEMLİ

HDS Türkiye olarak uzun yıllardır kamu kurumlarının bilgi işlem teknolojilerine yapmayı planladıkları yatırımları takip ettikleri bilgisini veren Hitachi Data Systems Ankara Bölge Satış Müdürü Mehmet Güner, şunları kaydetti:
“Kalkınma Bakanlığı tarafından paylaşılan yatırım projeleri özellikle e-devlet hizmet ve uygulamalarıyla zenginleşmekte. Verinin hızlı büyümesine paralel olarak mevcut sistemle entegrasyonu, kolay yönetilebilir olması ve sürekli erişilebilir durumda olan bir altyapının uçtan uca her noktasında hizmet verebilmeyi sağlıyoruz. Yapılan yatırımlarla altyapılar gittikçe büyüyor, buna paralel olarak da veri boyutları inanılmaz şekilde çoğalıyor. Bir taraftan altyapının yönetilebilmesi, gittikçe büyüyen verinin etkin bir şekilde kullanılması ve verinin sürekli olarak erişilebilir olması da paralelde sağlanabilir durumda olmalıdır. Tüm bunların sonucu olarak da bulut bilişim teknolojileri kritik bir öneme sahip oluyor. Birbirinden farklı uygulamalar ve her bir platformun ortak olarak çalışabilmesi aynı zamanda kaçınılmaz hale geldi. HDS olarak bütün bu ihtiyaçları tüm dünyada farklı Ar-Ge merkezlerimizde hassasiyetle inceliyor, bünyemizde farklı endüstri tecrübelerimizi kullanıp bilgi teknolojileri Ar-Ge merkezlerimizde harmanlıyor, verinin doğmasından son kullanıcıya dokunduğu noktaya kadar bütün geçen süreçte belirlenen ihtiyaçlara uygun çözümler geliştiriyoruz.
Türkiye’de gerçekleştirilmeye çalışılan birçok kamu projeleri mevcut. En büyük beklentimiz, vermeye çalıştığımız çözümün kurumların ihtiyaçlarına hem bugün hem de gelecek için sonuna kadar uyum sağlaması. Bütün proje aşamasında kurumlarla beraber çalışarak, ihtiyaçları tam olarak anlamak ve sonucunda opsiyonlarıyla beraber çözümleri sunmak böylece projelerin hedeflerine daha rahat ve kolay şekilde varmasını sağlayarak başarılı sonuçlar alınması amacımız. Artıları ve eksileriyle beraber kurumlarımızın istediği en uygun çözümleri verebilecek portföyümüz ve konusunda uzman satış ve destek ekiplerimiz bulunmakta.”
 
 
ETİKETLER : 1047

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics