Dosya Kamuda Verimlilik 21 KASIM 2015 / 17:16

VERİLERİN DOĞRU YÖNETİMİ, İŞ SÜREÇLERİNİ HIZLANDIRIYOR

Tayvan kökenli Synology'nin sunduğu kapsamlı ürün ve servis portföyü, büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve ev tipi kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, yaptıkları çalışmalar konusunda şu bilgileri verdi:
“2004 yılında geliştirdiği NAS işletim sistemi DiskStation Manager'ın (DSM) tanıtımını yapan Synology, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüze sahip bu işletim sistemiyle birlikte, NAS sistemlerinin karmaşık ve yönetilmesi zor sistemler olduğu yönündeki algının da kırılmasını sağlayarak kişisel bulut hizmetlerinden daha fazla kişinin yararlanmasına ön ayak oldu. Synology, aynı zamanda Ağa Bağlı Depolama (NAS) sistemini yüksek performanslı ve tüm servislerin bir arada barındırdığı bir sunucuya dönüştüren Package Center (Paket Merkezi) yaklaşımının da mimarıdır. Synology'nin yenilikçi ve hibrit bulut konsepti, daha daha güçlü bir veri koruması ve mükemmel erişilebilirlik özelliklerini bir araya getirmekte.
Ürünlerimiz, kamunun can damarı olan verileri güvenli bir şekilde kayıt altında tutuyor, dünyanın neresinde olunursa olunsun, verilere istenilen cihazdan kolayca erişebilme olanağı sunuyor. Kurumlar geleneksel iş yapış şekillerinden yenilikçi ve zamana uyum sağlayan bir yapıya doğru evriliyorlar. Kurum bünyesinde konumlandıracak doğru teknolojik çözüm ve altyapılar, iş süreçlerinin hızlı, verimli ve tasarruflu olmasını sağlıyor. Bulut teknolojilerinin önemi bu noktada ortaya çıkıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda atılan her adım kurumlara rekabette öne geçme fırsatı tanırken, kamu kurumlarına da katma değer sağlıyor. Verilerini doğru yöneten kamu kurumları, iş süreçlerini daha verimli hale getiriyorlar. Tüm bu gelişmeler ışığında kamunun da yeni teknolojilere ve eğilimlere kayıtsız kalmayacağını söyleyebilirim. Kısa vade de olmasa bile, gerek kullanım gerekse de yatırım bağlamında özel sektör ile olan makasın süratle kapanacağını söylemek mümkün.”
 
ETİKETLER : 1047

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics