Dosya KGK Çözümleri ile Kurumsal Kesintisizlik 09 TEMMUZ 2017 / 04:00

Kesintisiz yaşamın sırrı…

İş ve sosyal hayatımız her geçen gün biraz daha ‘teknoloji’ ile bağımlı hale geliyor. Ev ve işyerlerimizde kullandığımız cihazların sayısı artarken, bu cihazların çalışmasının en önemli faktörü olan enerjinin de kesintisiz ve kaliteli bir seviyede olması gerekiyor. Son yıllarda hızla gelişen bilişim teknolojileri de işlerimizin genlerine kadar girmiş durumda. BT’siz bir iş hayatı düşünmek günümüz için imkansız hale geldi. Sistemlerin çok kısa bir süre bile çalışamaması, iş açısından büyük kayıpları beraberinde getiriyor.
Sistemlerimizin kesintisiz çalışabilmesinin temeli kesintisiz enerjiye dayanıyor. İşte bu noktada kesintisiz güç kaynakları (KGK) önemli bir boşluğu dolduruyor. Sadece şebeke elektriğinin kesildiği durumlarda değil, cihazların verimli çalışabilmesi için gerekli kaliteli elektriğin sağlanması açısından da KGK’ların önemi büyük.
 
ETİKETLER : 1129

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN