Dosya KOBi’ler Çevik Şirketlere Dönüşüyor 01 NİSAN 2017 / 22:00

​Atılacak daha çok adım var…

Dijital dönüşüm kasırgası tüm dünyada esmeye devam ediyor. Şirketler, yeni nesil teknolojiler iş süreçlerine entegre ederek hem daha verimli bir çalışma ortamına kavuşuyor hem de müşterilerinin neler istediklerini daha kolay anlayarak yeni ürün ve hizmetleri kısa sürede oluşturuyorlar. Tüm bu gelişmeler şirketlere rekabet avantajı olarak geri dönüyor.
Büyük şirketlerin dijital dönüşüm konusunda yaptığı çalışmalar doğal olarak KOBİ olarak adlandırdığımız işletmelere yansıyor. Büyük şirketlerin ekosistemlerinde yer alan işletmeler dijital dönüşüme biraz daha hızlı adapte olsalar bile ülkemiz KOBİ’lerinin geneline baktığımızda daha çok atılacak adımın olduğu aşikar.
Türkiye’nin demirbaşı sayılan KOBİ’lerin dönüşüm konusunda atacağı adımlar ve çevik şirketlere dönüşmesi sadece kendilerinin değil ülkenin gelişimi için de ne kadar önemli olduğu hemen hemen her platformda dile getiriliyor. Tüm KOBİ’lerin kavuşmasını dilediğimiz bu çevik yapı, onların farklı fon desteklerinden çok daha rahat yararlanabilmesi, yurtdışı iş ortaklıklarına imza atabilmesi gibi sonuçları da beraberinde getiriyor. 
ETİKETLER : 1116

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics