Dosya KOBİ'ler İçin Rekabet Araçları 13 ARALIK 2015 / 17:20

KOBİ’ler İçin Rekabet Araçları

KOBİ’lerin yer aldıkları sektörde rekabet avantajı sağlamak için kullandığı çeşitli teknoloji araçları, yazılımları ve donanımları işleri kolaylaştırmakla yetinmiyor; maliyetleri de düşürüyor.
BThaber’in 21. yaşını geride bıraktığı 1050. sayımızda KOBİ’lere yer verelim istedik. İş uygulamaları, büyük veri, iş zekası, mobil iletişim, mobil iş çözümleri, güvenlik, eDönüşüm (eFatura, eDefter, eArşiv vs.) ve bulut teknolojilerini kullanarak verimliliklerini artıran, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet ve ürün sunabilen KOBİ’lerin teknoloji yatırım oranları hala istenilen düzeye ulaşmış değil. İşletmelerin 2016 yılında teknoloji yatırımlarını artıracağı, bu yıl bekletilen pek çok projeyi hayata geçireceği öngörüler arasında yer alıyor.
ETİKETLER : 1050
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN