Dosya KOBİ'ler İçin Rekabet Araçları 12 ARALIK 2015 / 15:54

Yeni altyapıyla daha kullanışlı Web ERP çözümü

Login İş Geliştirme Yöneticisi Levent Sılay 

Yaklaşık 4 senedir üzerinde çalıştığımız web altyapısı 2015 itibariyle tamamlandı. Artık 30 senedir geliştirdiğimiz Login Entegre ERP Çözümünün istenen modülleri, ekstra bir konektör ya da ara yazılım olmadan, doğrudan ortak veri tabanıyla iletişim kuracak şekilde Login Business Suite ile Web ortamına açılıyor.
 
Kullanıcıların istediği şekilde uyarlanabilen modül ekranları web sunucusu üzerinden dünyanın her yerinden ulaşılabilir hale geliyor. Web üzerinde çalışan programların yarattığı sorunlar bu altyapıyla ortadan kalkıyor. Dünyada işletim sistemleri üzerine kurulan programları kullanmanın ortaya çıkardığı yüksek operasyonel maliyetler ve lokasyon bağımlılığı ortadan kalkıyor.
 
Altyapının en önemli özelliklerinden birisi de aynı ekranların farklı çözünürlükteki ekranlara uyumlu olması. Böylece aynı altyapı ile akıllı telefonlar ve tabletlerin kullanımına uygun ara yüzler geliştirile biliniyor.
 
Şu anda satış ve satın alma mekanizmaları öncelikli olmak üzere, tüm finans çözümü ve bayilik sistemi bu sisteme dâhil durumda. Tamamen yerli olan bu çözüm sayesinde gelecekte yabancı yazılımlara olan bağımlılığı ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Kendi üretimimiz olan ürünleri yaygınlaştırarak ülkemizin mühendislerine daha çok istihdam yaratmak istiyoruz.
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN