Künye 16 ARALIK 2009 / 10:43

İnterpromedya Yayıncılık, Etkinlik Yönetimi ve Pzaarlama Hizmetleri A.Ş. adına Sahibi

Ruşen Yaykın

ruseny@interpromedya.com.tr

İnterpromedya Yayın Koordinatörü

Ayhan Sevgi

ayhans@interpromedya.com.tr

Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu)

Fatih Sarı

fatihs@interpromedya.com.tr

İnterpromedya Haber Merkezi

Ceren Moral

cerenm@interpromedya.com.tr

Dilek Arus

dileka@interpromedya.com.tr

Mete Gürkan

meteg@interpromedya.com.tr

Yeşim Çinioğlu Cerit

yesimc@interpromedya.com.tr

Yusuf Çağlayan-Ankara

yusufc@interpromedya.com.tr

Görsel Tasarım

Kader Çeşmecioğlu

kaderc@interpromedya.com.tr

Emine Gökdağ

emineg@interpromedya.com.tr

İnterpromedya İçerik Merkezi Müdürü

Nuray Şuman

nurays@interpromedya.com.tr

İnterpromedya Elektronik Yayınlar Yöneticisi

Levent Daşkıran

leventd@interpromedya.com.tr

Reklam Satış Müdürü

Serda Aydemir Bilir

seldaa@interpromedya.com.tr

Reklam Satış Temsilcileri

Burcu Acavut

burcua@interpromedya.com.tr

Çiğdem Keyvan

cigdemk@interpromedya.com.tr

Figen Ekin

figene@interpromedya.com.tr

Özge Büyükşahin

ozgeb@interpromedya.com.tr

Reklam Rezervasyon

Biriz Yıldırım

birizy@interpromedya.com.tr

Abone ve Dağıtım Sorumlusu

Banu Bal

banub@interpromedya.com.tr
ETİKETLER : Sayı:749

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN