BTK Kurumdan Haberler 10 KASIM 2017 / 15:12

5GTR Forum Buluşması ve Çalışma Grupları Çalıştayı


5GTR Forumu’nun, oluşturulması planlanan çalışma grupları ile daha üretken ve verimli bir biçimde çalışmalarına devam edebilmesi amacıyla, 14 Kasım 2017 tarihinde BTK Merkez Binasında, aşağıda sunulan program dahilinde bir günlük 5GTR Forum Buluşması ve Çalışma Grupları Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

 

Çalıştayda,  5GTR Forum Organizasyon Modeli ve Çalışma Grupları Taslağı ile çalışma gruplarında gerçekleştirilebilecek faaliyetler hakkında genel bilgilendirme yapılması, ardından Çalışma Grubu Toplantıları’nda, çalışma grubu üyelerinin ve söz konusu alanlarda çalışan Akademik Kurul üyelerinin bir araya gelerek aktif olarak çalışmalara başlaması planlanmaktadır.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN