BTK Kurumdan Haberler 23 KASIM 2017 / 20:04

5GTR FORUMU İLE KORE 5G FORUM ARASINDA MUTABAKAT ZAPTI İMZALANDI


4. Küresel 5G Etkinliğinde 5GTR Forumu ile Kore 5G Forum arasında mutabakat zaptı BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan tarafından imzalandı.

 

Güney Kore'de gerçekleşen 4. Küresel 5G Etkinliğinde 5GTR Forumunun Güney Kore’deki muadil kuruluşu olan Kore 5G Forum ile mutabakat zaptı BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan tarafından imzalandı.

 

Mutabakat zaptı ile 5G ve Ötesi konularındaki uluslararası iş birliği çalışmaları çerçevesinde Ülkemizin 5G ve Ötesi iş birliği platformu olan 5GTR Forumu ile ilişkilerin güçlendirilmesi hedefleniyor.

 

Ayrıca iş birliğinin, Ülkemizde gerçekleştirilen 5G ve Ötesi çalışmalarının geliştirilmesi açısından faydalı olması ve böylece her iki ülkedeki üniversiteler, işletmeciler, üreticiler arasındaki iş birliği yolunu açması bekleniyor.


22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN