BTK Kurumdan Haberler 17 TEMMUZ 2017 / 22:06

CUMHURBAŞKANIMIZIN 15 TEMMUZ MESAJI CEPTEN MİLYONLARA ULAŞTI


CUMHURBAŞKANIMIZIN 15 TEMMUZ MESAJI CEPTEN MİLYONLARA ULAŞTI

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde telefonuyla birini aramak isteyenler sürprizle karşılaştı. Milyonlarca vatandaş konuşma öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz mesajıyla karşılaştı.

BTK KOORDİNASYONUYLA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SESLİ MESAJ

BTK koordinasyonuyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle 15 Temmuz gecesi 00.00'dan itibaren tüm mobil operatörlerden başlatılan çağrılarda abonelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın " Cumhurbaşkanınız olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününüzü tebrik ediyor. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerime sıhhat ve afiyet diliyorum. " sesli mesajı tüm aramalar öncesi dinletildi.

BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan da konuya ilişkin açıklamasında, "Milletimize, milli irademize, vatanımızın birliğine yönelen her tehdidin karşısında insanımızın yanında ve hizmetindeyiz. 15 Temmuz’a mührünü vuran video konferans konuşmalarından, birbirimizden haberdar olduğumuz sosyal medya paylaşımlarına kadar iletişimin bütün dilleri ile her türlü darbe ve işgalin karşısındayız." ifadelerini kullandı.

Bu vesileyle 15 Temmuz 2016'da olduğu gibi iletişimin kesintisiz olmasının önemine dikkat çeken Sayan, her koşulda bunu sağlamak için Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone olmak üzere 460 lisanslı operatörle birlikte yüksek bir gayretle çalıştıklarını ve her zaman milletin emrinde olduklarını bildirdi.

BTK, 15 TEMMUZ’UN YIL DÖNÜMÜNDE NÖBETTEYDİ

15 Temmuz’un yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı’nda BTK personeli BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan liderliğinde nöbetteydi.
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu personeli, BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan liderliğinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anmaları çerçevesinde Eski Meclis/TBMM’de “Milli Birlik Yürüyüşü” ile başlayıp “Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 15 Temmuz Şehitler Abidesi Açılışı” ile sona eren anma programına katıldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics