BTK Kurumdan Haberler 11 TEMMUZ 2016 / 03:00

Kurumumuzda Vergi Mevzuatı Eğitimi Düzenlendi


Kurum Başkanımız Dr. Ömer Fatih Sayan'ın başkanlığında yapılan ve yöneticilerimizin katıldığı Koordinasyon Toplantısı sonrası, Kurumumuzda düzenlenen "Vergi Mevzuatı" sertifika töreninde katılımcılara sertifikaları takdim edildi. 

 

Kurumumuz mali işlemleri sırasında karşılaşılan vergi mevzuatına ilişkin iş ve işlemlerin daha sağlıklı yapılabilmesini teminen "Vergi Mevzuatı" konu başlıklı eğitim, konunun uzman ve uygulayıcısı olan Gelir İdaresi Başkanlığı Uzmanlarının katkılarıyla 27 - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Kurumumuz Merkez Binası Mevlana Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilmis olup, söz konusu eğitime Mali İsler Dairesi Başkanlığı, Bilişim Sistemler Dairesi Başkanlığı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Bölge Müdürlüklerinin ilgili personeli katılım sağlamıştır.

Eğitim programının tamamlanmasını muteakiben bir değerlendirme sınavı yapılmış ve katılımcılara sertifikalari Kurum Başkanımız Sayın Dr. Ömer Fatih SAYAN ve birim amirlerinin katılımıyla düzenlenen sertifika töreninde katılımcılara sertifikaları takdim edilmiştir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics