BTK Kurumdan Haberler 04 TEMMUZ 2016 / 22:00

UDHB_Ahmet_Arslan_Bayram_Mesaji_04-07-2016


Değerli Vatandaşlar,

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,


Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, hasretliklerin kavuştuğu bir bayramı daha milletçe idrak ediyoruz…

Mübarek Ramazan Bayramı’nın aziz milletimize, İslam Dünyası’na ve tüm insanlığa barış huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum…

Bizim coğrafyamız ve inancımız; dayanışmayı, elimizdekini paylaşmayı, dünyanın neresinde olursa olsun açın, yoksulun halinden anlamayı zorunlu kılmaktadır.

Ramazan ve Ramazan Bayramı da paylaşmanın, yardımlaşmanın zirveye çıktığı zamanlardır.

Ondandır ki, en zor günlerimizde bile millet olma bilinciyle, yardımlaşmayı, paylaşmayı, komşumuzun derdi ile dertlenmeyi bilmiş bir milletiz.

Bayramlar, kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için bir fırsat; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir.

İnanıyorum ki, bu bayramda da bu ruhu gösterecek, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak ve bu ülkenin dört bir yanında yeniden ocaklarımızı şenlendireceğiz, gözyaşlarını silerek insanlarımızın yüzlerini yeniden güldüreceğiz.

Bu temenniler içinde milletimizin, İslam aleminin ve tüm mesai arkadaşlarımın bayramını kutlar, Yüce Allah’tan bizleri daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım…

Ahmet ARSLAN
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı
ETİKETLER : UDH Bakanı Ahmet Arslan

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN