Dosya Kurumsal Baskı Sistemlerinde Yenilikler 21 ARALIK 2015 / 17:03

Kurumsal baskı sistemleri iş dünyası ile birlikte değişiyor

Bulut bilişim, büyük veri, mobilite ve nesnelerin interneti gibi kavramlar iş dünyasını yeniden şekillendiriyor. Artan veri trafiği, iş ihtiyaçlarını yeniden şekillendirirken, kurumsal baskı sistemleri de içerisinde bulunduğumuz dijitalleşme çağının getirileriyle kabuk değiştirmeye devam ediyor.
Birçok kurum ve şirket, baskı sistemlerini yeniden gözden geçirirken, yeni nesil kurumsal baskı sistemleri ile birlikte şirketlerin ve kurumların önemli maddi tasarruf sağladığını gözlemliyoruz. Şirketlerin ve kurumların iş süreçlerine de esneklik ve hız getiren yeni nesil baskı teknolojileri, iş dünyasının kabuk değiştirme sürecinde arka planda yer alsa da, bu dönüşümde oynadığı rolü göz ardı etmek pek de mümkün değil.
Bunun yanı sıra eski baskı sistemlerinin doğaya ve çevreye verdiği zararı önemli ölçüde azaltan yeni nesil kurumsal baskı sistemlerinin, dijitalleşme ile yaşadığı sentez, iş dünyası üzerindeki etkisini gün be gün artırmayı sürdürüyor.  
ETİKETLER : 1051
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN