Dosya Kurumsal Dönüşüm ve İş Uygulamaları 18 TEMMUZ 2016 / 10:35

Kurumsal dönüşüm artık bir gereklilik

Son yıllarda hem şirketlerde hem de kamu kuruluşlarında çok önemli değişimler yaşanıyor. İnsan hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan teknolojiler şirketlerin de işlerini kolaylaştırıyor ve iş süreçlerine entegre oluyor. Kurumsal kaynak planlama yazılımları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar dönüşümde büyük etki yaratıyor.
Özellikle küreselleşen ve rekabet şartlarının her geçen gün zorlaştığı günümüzde kurumsal dönüşüm artık bir lüks değil aksine bir gereklilik. Fakat sadece değişim tek başına yeterli olmuyor, bu değişimin sürdürülebilir olması da gerekiyor. Aslına baktığınızda şirketlerin karşı karşıya kaldıkları en önemli sorunlardan birisi de bu.
Sonuç olarak bu dönüşümü sağlamanın ve dönüşümü devam ettirmenin en önemli etkenlerinden birisi kurumsal uygulamalar. Bu hafta sizlere kurumsal dönüşüm ve bu dönüşümü sağlayan uygulamalarla ilgili bilgi aktarmaya çalışacağız.
ETİKETLER : 1080

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN