Dosya Kurumsal İçerik Yönetimi 24 TEMMUZ 2015 / 11:30

Kurumlar içerik yönetimlerini sağlama almaya başlıyor

Bulut bilişim, büyük veri ve mobilite ile birlikte şirketlerin ve kurumların iş süreçleri kabuk değiştirmeye başladı. Şirketlerin ve kurumların yapılandıramadıkları verilerini yönetmesine imkan tanıyan bu araçlar, kurumsal süreçlerle ilgili içerik ve dokümanların bulunması, tanımlanması, yönetilmesi, depolanması gibi süreçleri içeriyor.

Bu kompakt yapı sayesinde kağıt tabanlı işler ve süreçler yok denecek kadar aza indirildiği gibi iş süreçleri de çok daha sağlam temeller üzerine oturtulmaya başlandı. Kağıtsız süreçler ile çevreci bir yaklaşım kurumlarda benimsenmiş oldu. Bu çözümler sayesinde tüm işlemlerin izleri kaydedilmekte olup, bilgi güvenliği üst düzeyde tutulmaktadır.

Kurumların ve şirketlerin bu uygulamaları seçerken öncelikle ihtiyaçlarına odaklanarak, detaylı bir analiz sürecinden geçmeleri gerekiyor. İhtiyaçlarını karşılamak için uzman firmalar ile süreç analizlerini net bir şekilde ortaya koymalı ve bu süreçleri en başarılı şekilde uygulama üzerine taşıyabilecek firmayı seçmeleri büyük önem taşıyor.

 
ETİKETLER : 1031

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN