İnternet m-ticaret 16 EYLÜL 2013 / 11:23

E-Güven verimlilik sağlıyor

İmzala gönder sistemleri bütünleştiren şirketler verimliliklerini artırıyor.

İmzala gönder entegrasyonları,belgelerin elektronik ve mobil ortamda imzalanabilmesini sağlayarak şirketlerin verimliliklerini artırıyor. E-belge kullanan şirketlerin işgücü, kırtasiye, depo gibi maliyetleri de düşürüyor ve şirkete önemli ölçüde zaman kazandırıyor.
Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan 200’ü aşkın SAP’i kullanıcısı başta olmak üzere çok sayıda şirket, E-GÜVEN’in sunduğu entegre çözümlerle verimliliklerini daha da arttırma imkanına kavuşuyor.
e-imza/mobil imza entegrasyonu sayesinde şirketler, izin formları, sipariş onayları ve satın alma talepleri oluşturabilmenin yanı sıra zaman çizelgelerini de imzalayabiliyor.
E-GÜVEN SAP Uyumlandırılması
Türkiye’nin ilk elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN, e-imza/mobil imza ve İmzala-Gönder ile SAP entegrasyonu sayesinde, 200’ü aşkın SAP’i kullanıcısı başta olmak üzere çok sayıda şirket, yapılan entegrasyon ile SAP içerisinde e-imza ve mobil imzayı kullanabildiği gibi, ayrıca İmzala-Gönder ile dokümanların imzalama sürecinde büyük bir hız avantajı elde ediyor.

Konu hakkında E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, “Türkiye’nin en büyük şirketlerinin çoğunluğu SAP altyapısını kullanıyor. Bu sayede iş süreçlerindeki yavaşlamaların önüne geçildiği gibi, zamanı verimli kullanmak noktasında da SAP entegrasyonu büyük avantajlar sağlıyor’ dedi.
Islak imza
Kurumun ihtiyacına göre kullanım alanları çeşitlendirilebiliyor. Entegrasyon, ıslak imzalı bankacılık süreçlerini de sona erdiriyor.
Örneğin SAP üzerinde oluşturulan banka talimatları e-imza veya mobil imza ile imzalanarak bankalara elektronik ortamda gönderilebiliyor. Bu aşamada E-GÜVEN’in İmzala-Gönder ürünü SAP ile entegre edilebilecek bir alternatif olarak sunuluyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics