İnternet m-ticaret 11 EYLÜL 2013 / 12:58

E-ticaret sitesinin Android sürümü yenilendi

E-ticaretin ülkemizde en yaygın yapıldığı sitelerden GittiGidiyor.com , yeni Andoid sürümü v.13i yayınladı.

E-Bay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’un v1.3 sürümünde ürün açıklamaları, gösterimleri şekilleri, ödeme adımları ve link bağlantıları gibi eklenen yönlendirme ve iyileştirmeler gibi mobil uygulamayı kolaylaştıran bazı yenilikler var.
Uygulamada ödemenin başarılı olduğuna dair ayrı bir onay ekranı gösteren SıfırRisk sistemi güvenliği artırıyor. Aylık 4 milyondan fazla anlık satış rakamına sahip site için güvenlik kadar, ödeme adımlarındaki taksit tablosu gösterim ekranına ödenecek toplam tutar eklendi ve görsel iyileştirmeler yapıldı.
GittiGidiyor.com’un yeni sürümünde ‘satış yap’ seçeneğiyle üyelerin depozitolu olmayan otomobil, yedek parça gibi satışlar yapabilmesi mümkün olacak. Arama sonuç ekranına kullanılmış ürünler seçeneğini de ekleyen GittiGidiyor.com Android sunumunda, kullanıcıların ciddi bir talebini karşılıyor.
iOS ve Android mobil telefon uygulamaları ve mobil site yenilendi. Çok yakında tablet uygulamaları da hayata geçecek.

Kullanıcı dostu uygulamalar mobil alışverişin kolaylaşması ve yaygınlaşmasını sağlıyor. Tüketiciler gerek akıllı telefonlarıyla gerekse tabletleriyle e-alışveriş yaparak,  Türkiye'de gelişmekte olan e-ticaret alışkanlığının gereken konuma gelmesine katkıda bulunuyor.

Bu tür e- ticaret uygulamalarının özellikle Android sistemlerinde yaşanan kötü niyetli yazılımların yaygınlaşmasının ardındın, özellikle güvenlik alanında yenilenmesi, yaygınlaşma olasılığını artıracaktır.
ETİKETLER : Android e-ticaret

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN