M1 25 MART 2012 / 13:52

AVM tüm iletişim ihtiyaçlarını bu kutuda toplayacak

AVM’nin iletişim çözümlerinin bir araya toplandığı Fritz Box ürününü, Türkiye’de Bircom piyasaya sürüyor.

Son kullanıcıya ve KOBİ’lere yönelik ağ ve iletişim çözümleri sunan AVM’nin günlük ihtiyaçları karşılayan tüm iletişim çözümlerini bir araya topladığı Fritz Box ürünü, Türkiye’de Bircom tarafından piyasaya sürülüyor. AVM artık Fritz Box’u Türkiye’de de hak ettiği yere getirmenin peşinde. Almanya’da oldukça ünlü olan iletişim donanımı Fritz Box, AVM’nin 1999 yılında bilgisayarlar için piyasaya sürdüğü dahili modemlerden bugüne gelmiş bir marka. DSL modem, kablosuz yönlendirici, telsiz telefon şebekesi, güvenlik, NAS ve medya sunucu işlevlerini tek bir kutuda toplayan cihaz 6-10 Mart arasında Hannover’de düzenlenen CeBIT’teki standında ziyaretçilerle buluşmuştu. Burada görüşme fırsatı bulduğumuz AVM Uluslararası Satış Müdürü Mehran Reuter, 1986’dan beri bu alanda deneyim kazanan AVM’nin Fritz Box ürünüyle Almanya’nın en popüler iletişim donanımı olduğunu dile getirdi. Almanya’daki genişbant ürünleri pazarının yüzde 70’ine sahip olduklarını belirten Reuter, “Çok uzun zamandır BT işindeyiz. 1999’da PCI veriyolunu kullanan, kasanın içine takılan modemleri piyasaya sürmüştük. İnternete bağlanan herkesin Fritz kartı vardı. ‘Fritz’ burada ‘küçük ve akıllı’ anlamına geliyor. Şu anda da Fritz Box ürünü de kullanıcılar arasında aynen bu isimle biliniyor. DSL modem dediğinizde kimse bir şey anlamaz. Herkes Fritz Box’unun olduğunu söyler. Marka bilinirliğinin ne düzeyde olduğunu bu şekilde daha iyi anlayabilirsiniz” dedi.

Gerçek bir Alman üretimi
Fritz Box’un Almanya’da üretildiğini belirten Mehran Reuter, “Kapasitör ve kablo gibi bazı bileşenler haricinde tasarım ve üretim tamamen Almanya’da yapılıyor. Bu başarımızı sağlayan en önemli etkenlerden bir tanesi” şeklinde konuştu. 5 yıllık bir garanti süresiyle kullanıcıya sunulan Fritz Box’un en önemli özellikleri ise kullanım kolaylığı ve arayüz olarak sıralanabiliyor. Reuter, “DSL, VPN ve ağ alanında tüm deneyimlerimizi aktardığımız bir kutu” olarak tanımladığı ürünün basit bir kurulum ve kullanım süreci vaat etmesi sayesinde yaygın bir kullanıma ulaştığını söyledi ve tüm iletişim ihtiyaçları için Fritz Box’un yeterli olduğuna dikkat çekti.
Ayrıca Reuter, Fritz Box’un kablosuz iletişim tarafında hem 2,4 GHz hem de 5 GHz frekanslarını desteklemesi ve eş zamanlı olarak her iki iletişim kanalını da kullanabilmesinin verimli ve temiz bir iletişim sunduğunun altını çizdi. Reuter, güvenilir bir iş ortağı olan Bircom’un Türkiye’deki yol göstericiliğiyle Fritz Box’taki hedeflerine ulaşacaklarını sözlerine ekledi.
ETİKETLER : Sayı:864
YORUMLAR
kullanıcı 04 ARALIK 2013 / 22:55 0 0
Çok güzel bir cihaz Almanya da kullanılıyor.Telefonunuzu bile bu cihaza bağlayıp internet üzerinden uygun fiyatlara konusabiliyorsunuz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics