M1 15 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Bir back-up’tan daha fazlası

CA, ARC serve ürün ailesini bu sloganla müşterilerine ulaştırıyor.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’deki dağıtıcılarından biri olan Aptec ile birlikte iş ortakları ve kanalla buluşan CA, yeni eklemeler yaptığı ARC Serve ürün ailesini ‘Bir back-up’tan daha fazlası’ sloganıyla müşterilere sunuyor.

Aptec’in ürün portföyünde yer alan markalardan biri de CA. CA’in veri yönetim, yedekleme çözümleri tarafında ürünlerinin Türkiye pazarına ulaşmasında Aptec dağıtıcı rolünü üstleniyor. Şirket, geçtiğimiz hafta içinde Point Otel’de iş ortaklarıyla biraraya geldiği bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda CA’dan de yurtdışı katılımcıları oldu. Bunlardan biri olan CA Technologies EMEA Bölgesi Kanal Satış Direktörü Beatriz Cabrera ile hem Türkiye pazarına bakışlarını hem de kanal stratejilerini, kanala verecekleri mesajları konuştuk.
Portekiz, İsrail ve Türkiye’nin de dahil olduğu EMEA Bölgesi’nde dağıtıcılar, iş
ortakları ve kanalın yönetiminden sorumlu olan Cabrera, CA’in yüzde 100 oranda kanala odaklı bir şirket olduğunu, EMEA bölgesinde de aynı şekilde kanalla, dağıtıcılarla ve iş ortaklarıyla birlikte büyümeye odaklandıklarını ifade etti. Cabrera, “Ülkelere ve bölgelere özel kanal programımız ve stratejimiz yok. CA, tüm dünya çapında aynı kanal stratejisi çerçevesinde hareket ediyor. Kanalla birlikte büyümeye önem veriyoruz. Türkiye’de de aynı bakış açısına sahibiz” dedi.

ARC Serve ürün ailesi genişliyor
Türkiye pazarında önemli potansiyele işaret eden Cabrera, Türkiye’de BT pazarında özellikle nitelikli ve yetişmiş eleman varlığının ve potansiyelinin dikkatini çektiğini dile getirdi. Cabrera, Türkiye’de iş ortaklarıyla birlikte önemli projeler gerçekleştirdiklerini anlatırken, bu projelerden birçoğunun CA için dünya çapında başarı öyküleri olarak sunulduğunu ve anlatıldığını belirtti. Cabrera, “Aptec’in düzenlediği etkinlik bizim için çok yararlı oldu. Hem iş ortaklarımızla buluşmak, hem kanalın ve müşterilerin ihtiyaçlarını dinlemek adına kazanımlar elde ettik. Ayrıca ARC Serve ürün grubu ailemize yeni katılan ürünlerin de sunumunu yapıyoruz” şeklinde konuştu.
ARC Serve ürün ailesini ‘bir back-up’tan daha fazlası” sloganıyla duyurduklarına değinen Cabrera, bu noktada iddialı olduklarını, müşterilerine sundukları teknolojinin bir back-up’ın ötesi olduğunu ifade etti. Finans sektörü ve KOBİ’lerin özellikle odaklarında olduğunu kaydeden Cabrera, “Yüksek erişebilirlik kritik bir konu bizim için. ARC Serve ürün ailesiyle sunucular üzerinde toplanan kritik verilerin hiçbir kayıp olmadan, her zaman erişilebilir durumda olmasını sağlar. Yedekleme işletim maliyetlerini azaltır. Yedekleme politikalarının otomatik ve bağımsız çalışmasını sağlar. Sistemler ve veriler üzerindeki kontrolünüzü artırır” dedi.
ETİKETLER : Sayı:784

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics