M1 16 EYLÜL 2012 / 13:53

Finansta 2013 yeniliklerinin rotası

Finans sektörünün tüm paydaşları, CardSmart Bosphorus’ta ‘en yenileri’ ele alacak.

Cardtek, finans sektörünün tüm paydaşlarını 20 Eylül’de CardSmart Bosphorus’ta buluşturacak. Sheraton İstanbul Maslak’ta düzenlenecek etkinliğin bu yılki teması ise “Dünya Ödeme Teknolojilerini Konuşuyor”. Bu kapsamda, farklı ülkelerden konuşmacılar kendi bölgelerindeki ödeme teknolojilerindeki yenilikleri katılımcılarla paylaşacak, küresel ödeme sektörünün geleceğini ele alacak. Dünyanın birçok noktasından uzman ismin katılımıyla sektörün geleceğine yön verileceğini söyleyen Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, “Hedefimiz bu yıl da sektörün rotası ve geliştirilen yaratıcı çözümler hakkında konuklarımızın bilgilendirilmesi ve sektörümüzün önde gelen oyuncularının fikir alışverişinde bulunabileceği bir platformun oluşturulması” dedi. Sarıgöllü, şöyle devam etti:
“Ödeme sistemlerinin yaygın uygulama alanları bulduğu bankalardan kamu kuruluşlarına, üniversitelerden belediyelere, teknoloji şirketlerinden mobil operatörlere kadar geniş bir yelpazenin önde gelen yetkilileri değerlendirme ve beklentileriyle organizasyonumuza konuk olacak. Bu yıl ilk kez etkinlik sponsorluğu oluşturularak, sponsorların ürünlerini tanıtabileceği bir ‘mini fuar’ kavramı için de zemin hazırlandı. Yabancı konuklarımız ise kendi bölgelerindeki ödeme teknolojilerindeki yenilikleri paylaşırken, ödeme sistemlerindeki gelişmeleri ve beklentileri birinci ağızdan dinleme imkanı elde edecekler. Ayrıca sektörün yerli ve yabancı farklı oyuncuları potansiyel ortaklıkları da değerlendirebilecekler.”

Finans dünyasının gündemi
CardSmart Bosphorus’ta 2013’te sektörde öne çıkacak teknolojik gelişmeler de katılımcılarla paylaşılacak. Sarıgöllü, “Bu yıl biyometriden NFC’ye, şehir bankacılık uygulamalarından, güvenli ödeme çözümlerine kadar pek çok farklı konuda 2013’ün ne yöne doğru evrileceğini tartışacağız. Halihazırda uygulanan ve gelecekte uygulanması beklenen pek çok sistem ve kavram, organizasyonumuz sırasında irdelenecek” dedi. Sarıgöllü etkinlik katılımına yönelik şu beklentileri dile getirdi:
“Ön rezervasyonlardan edindiğimiz bilgilere göre bu yılki katılımcı sayımızın geçen yılın oldukça üstünde olacağı görülüyor. Katılım onayı veren konuşmacı, uzman ve sektör profesyonellerinin profili ve seviyesi dikkate alındığında, bu yılki organizasyonumuz için öngörülen hedef ve beklentileri aşacağımızı umuyoruz. Bu yıl ilk kez hayata geçirdiğimiz etkinlik sponsorluğunun önümüzdeki yıllar için önemli bir potansiyel oluşturacağını ve bu konuda pek çok katılımcıdan rağbet göreceğimizi düşünüyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:888

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics