Mektup 13 HAZİRAN 2010 / 18:00

Merhaba,mektupMektubuma güvenlik ile ilgili bir kampanyadan söz ederek başlamak istiyorum. Renault’nun sekiz yıldan beri Sokakta İlk Adımlar projesiyle 500 bin öğrenciye yol güvenliği eğitimi verdiğini biliyor muydun? Şimdi de bu eğitimi herkese yayacak bir kampanya haline getirmişler. Bu kampanya ile büyükler çocuklara kurallara uyan bireyler olacaklarına söz veriyor ve bu sözlerini de bir fotoğrafla belgeliyorlar. Bu kampanya 7 Eylül 2010 tarihine kadar sürecek. Bu sürenin sonunda büyüklerinden en çok söz ve en çok izleyici desteği alan çocuklar çeşitli ödüller kazanacakmış. Bu ödüller; iPod Touch, Nintendo Wii, iPod Nano ve Sony PlayStation 3 olacakmış. Haydi çocuklarımızı www.herkesicinguvenlik.com sitesine girmeleri, slogan üretip bu kampanyaya katılmaları konusunda yönlendirelim.
www.facebook.com/tomtomturkiye sayfasına üye olan kişiler, TomTom’un bu çok özel yarışmasına katılarak, bir Renault Clio HB ya da TomTom navigasyon cihazı kazanacağını duymuş muydun? TomTom’un gönderdiği yönlendirme cümlelerinden faydalanarak, yön tarifi yapıyorsun, tamamiyle yaratıcılığını kullanıp oluşturacağın seslendirdiğin cümleleri bir videoya kaydediyorsun ve sayfaya yüklüyorsun. Hadi başarılar sana.
Değişik bir haber daha vereceğim. Shell tarafından küresel olarak uygulanan “Farkı Yaratan İnsandır” maratonunda şampiyon ülkemizden çıkmış. 60 ülkeden 14 bin istasyon katılmış bu değişim maratonuna ve Kayseri’den bir akaryakıt istasyonu kazanmış. Hizmet kalitesinin artırılması yolunda güzel bir adım bence.
Bir ödülden daha haberdar edeceğim seni. Turkcell “Çok İyi Bir Fikrim Var” ve “Turkcell Gönüllüleri” programlarıyla E2E İletişim ödüllerinde iki ayrı kategoride ödül almış. Turkcell çalışanlarını tebrik etmek lazım değil mi?
Son olarak İstanbul Modern Sinema’da 1. Kısa Film Festivali’nin 18 Haziran’da başlayacağını hatırlatarak mektubumu bitirmek istiyorum. Film gösterimleri müze ziyaretçilerine ücretsiz olacakmış, bunu da hatırlatmak istedim.
Haftaya sıcak bir İstanbul’da yeniden görüşmek üzere diyorum.
Hoşçakal.
ETİKETLER : Sayı:775

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics