Mektup 28 HAZİRAN 2010 / 09:37

Merhaba,mektup3

mektup2

mektup5

mektup4Feci sağnak yağmur ve dolu arkasından gökyüzü simsiyah, sonra komple beyaz oldu göz gözü görmedi. Geçen günlerdeki İstanbul’un havasını tanımlamaya bunlar yetmez. Meteoroloji sürekli uyarılar yaptı. Afet düzenine geçti herkes, korkunçtu, neyse umarım geçer artık, güneşin yüzünü göstermesine ihtiyacımız var.
Böyle yağmur yağarken etkinlikler son sürat devam ediyordu. Epson’un BMD ile birlikte düzenlediği yaz sinemasında Hangover isimli filmi izlemeye gittik. Açık havada izleyecektik ama yağmurun etkisiyle kapalı bir mekanda izledik. Filmi izlerken çok eğlendik ama biraz daha rahat izleyebilseydik keşke. Bir dahaki organizasyonda sen de gelirsin belki.
5 Temmuz’da İzmir Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde olmaya ne dersin? Dünyaca ünlü Japon müzisyen Michiko Ogawa caz piyanosuyla İzmirlileri büyüleyecekmiş. Japonya Başkonsolosluğu tarafından Panasonic sponsorluğunda düzenlenen bu konseri İstanbul’da izleyelim dersen 3 Temmuz’u ajandanda işaretlemeyi unutma.
Tuluyhan Uğurlu’nun Osman Hamdi Bey’i anma konseri ile İTÜ Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde düzenlenen bizim Bilişim 500 Araştırmasının töreni aynı güne geldi. Seçimim belli tabiki ama yapacak bir şey yok artık.
Maddi sorunları nedeniyle çocuklarının kanser tedavisini sürdüremeyen ailelere destek olmak için 10 yıldır çalışan KAÇUV- Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; faaliyetlerini internet dünyasına taşıdığından haberin var mı? KAÇUV www.kanserlicocuklaraumut.org sitesinde senin gibi yardım gönüllülerinin ziyaretlerini bekliyor.
Bu arada Turkcell’in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile birlikte 10 yıldır yürüttüğü Kardelenler Projesi‘nden sık sık bahsediyorum, senin de bilgin var. Bu projede 2009-2010 eğitim yılı sonunda 968 liseden, 221’i de üniversiteden olmak üzere çalışkan kardelenler mezuniyet sevincini yaşamış. Destekleyen ve bu projede birebir çalışan herkese sonsuz teşekkürler.
Öğrenci demişken, bir kampanyadan da haberdar etmek istedim seni. Kendi şehirlerinin dışında okuyan öğrencilere destek olmak üzere Sürat Kargo yüzde 25 indirim kampanyası başlatmış.
Ericsson’un çalışanlarının motivasyonlarını yükseltmek ve takım çalışmasına yönelik yeteneklerini geliştirmek amacıyla kurduğu yelken takımı başarıdan başarıya koştuğunu duyuyoruz. Ericsson Sailing Team adını verdikleri grup yelkenlileriyle Zig Zag isimli teknesiyle IRC 4 sınıfındaki yelken yarışlarına katılmış ve Helly Hansen Cup, Shop and Miles Cup gibi yarışlarda sınıflarında birincilik kupasını elde etmişler. Şirket çalışanlarının motive olması ve güzel bir hobi çalışması için seçilmiş güzel bir spor bence.
Bu haftalık da bu kadar, haftaya artık daha sıcak bir havada görüşmek dileğiyle. Hoşçakal.
ETİKETLER : sayı:777

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics