Mektup 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Merhaba,Mektup4

Mektup1

Bu hafta şirketlerin etkinliklerinden bahsederek başlamak istiyorum mektubuma. Geçen haftalarda ITD Bowling Turnuvası gerçekleşti. Sağolsunlar bizi de çağırdılar, ekip kurun gelin katılın dediler ama izin dönemi olduğu için katılım sağlayamadık. Turnuvada Eczacıbaşı Menkul Değerler şampiyon, ikinci ITD, üçüncü de Akbank olmuş. Ayrıca en yüksek skoru yapan ITD’den Özge Tekin’e ve ING Bank’tan Kadir Arslan’a da madalya verilmiş. Katılan herkesi tebrik ederim. Umarım ITD böyle eğlenceli organizasyonlara devam eder.
Daha önce bahsettiğim Türkiye Futbol Federasyonu-Ülker Futbol Köyleri projesi tamamlanmış. Bu projede 240 kız toplam 560 öğrenci Kocaeli, Trabzon, Malatya, Sakarya, Sivas, Sinop ve Erzurum’da açılan futbol köylerinde, hem futbolu hem de kendini geliştirme fırsatı bulmuş oldu. “Herkes için futbol” projesinde futbol eğitiminin yanı sıra 25.5 saat satranç, 55 saat yaratıcı drama çalışması da gerçekleştirilmiş.
Ağustos’un ilk haftası da Ankara’daki bir etkinliğe davetliyiz, gündemine al istersen. Gerçi bu oyunu oynarken biraz canım yanıyor ama olsun yine de katılabiliriz. 7-8 Ağustos tarihlerinde İş’te Paintball Festivali düzenlenecek etkinlik daha sonra İzmir ve İstanbul gibi şehirlerde de tekrarlanacakmış. www.istepaintball.com sayfasına gidip daha fazla ayrıntı öğrenebilirsin.
Bir de sergiden bahsetmek istiyorum, acele edersek kaçırmadan bu sergiyi de izleyebiliriz. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin, Prysmian marka kabloları kullanarak yaratmış olduğu 21 eserin sergileneceği bu sergi ay sonuna kadar açık bilgin olsun.
Oğlunun matematiğe ne kadar düşkün olduğunu bildiğim için matematik köyünü önermiştim sana. Köye her gün yaklaşık 130 civarında liseli, üniversiteli geliyormuş. Bu köye katılım ücreti 50 TL olduğu için oğlunun arkadaşları da katılabilirler diye düşünüyorum. http://matematikkoyu.org/ sitesine gidersen daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsin.
Facebook’ta yer alan İDO kurumsal sayfasına üye olan kişiler arasından yaz boyunca belirli günlerde yayınlanacak soruyu doğru bilen kişilere ücretsiz feribot ve vapur bileti hediye edileceğini biliyor muydun? Bilmiyorsan şimdi benim sayemde öğrendin. Bu kampanyaya katılmak istiyorsan http://www.facebook.com/idokurumsal adresine başvurman yeterli.
Mektubuma sektörümüzün değerli kişisinin bloğunu önererek son veriyorum. www.niyazisaral.net bloğunu tıkla bakalım, neler okuyacaksın.
Haftaya görüşmek üzere hoşçakal diyorum.
ETİKETLER : Sayı:781

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics