Mektup 15 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Merhaba,Mektup2

Mektup3

Mektup4

Yine nemden yakınarak mektubuma başlamak istiyorum. Ne zaman bitecek bu nem ve biraz olsun nefes alacağız kim bilir? Geçtiğimiz haftasonu Türk Telekom’un yeni açıklayacağı tarifeyi dinlemek üzere Antalya’ya davetliydik. Türk Telekom bu sefer gerçekten ilginç bir kampanyaya imza atmış. Ev Avantaj abonelerine Ramazan ayı dahil, bayram sonuna kadar şehiriçi ve şehirlerarası bedava konuşma fırsatı veriyorlarmış. Biz tam buna şaşırmışken, bir de baktık ki perdenin arkasından Cem Yılmaz ortaya çıkıverdi. Kürsüye çıkıp söz alan Cem Yılmaz, basın mensuplarıyla neredeyse yarım saatten uzun bir süre sohbet etti, kendisine yönelttiğimiz soruları cevapladı. Elbette ki o kendine özgü espirili üslubuyla, ara ara kalabalıktan gözüne kestirdiği kişilere takılarak. Yine de gülmekten kırıp geçiren değil, yaptığı işi anlatan, sürekli espiri yapmaktan öte profesyonel anlamda mesleğini ve yaptığı işi sorgulayan bir Cem Yılmaz bulduk o akşam karşımızda.
Geçen hafta 2010 FIBA Basketbol Şampiyonası 28 Ağustos-12 Eylül tarihlerinde Türkiye’de gerçekleşeceğini  ve bununla ilgili gnctrkcll’in yarışmasından bahsetmiştim. Bu hafta da şampiyonanın iletişim altyapısının Vitel şirketi tarafından yapıldığını söylemek istiyorum. Dünya Basketbol Şampiyonası, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu, İzmir Halkapınar Spor Salonu, Ankara Arena ve Kayseri Kadir Has Spor Salonlarında gerçekleşecek. Vitel, bu salonların iç ve dış iletişimi için gerekli olan tüm yapısal kablolama sistemleri, Ethernet ağı, kablosuz erişim sistemleri ve internet erişim güvenlik sistemlerinin anahtar teslimi olarak kurulumundan ve şampiyona boyunca 7x24 işletiminden sorumlu olacakmış. Umarım eski diğer şampiyonalarda olduğu gibi iletişim sorunları yaşanmaz.
Şimdi de Bolu Aladağlar’da yapılacak 2010 Türkiye Ralli Şampiyonası ile ilgili bilgileri seninle paylaşmak istiyorum. Bu şampiyonanın 8. ayağı olan Hitit Rallisi 41 ekibin katılımıyla gerçekleştirilecekmiş ve Bonus Parkur Racing de bu yarışa 6 ekiple katılacakmış. Ayrıntıları www.ParkurRacing.net adresinden öğrenebilirsin.
Bu arada Anadolu’daki futbol takımlarının formalarından Turkcell reklamı çıktı, sen de fark ettin mi? Ne olacak merak ediyorum açıkçası.
Tatile gidemiyorum ama her gün onlarca tatil planı yapmamı isteyen tur şirketlerinin e-postalarını alıyorum. Lazım olur diye bir dosya açıp hepsini orada biriktiriyorum. Ama tatilsepeti.com’un kampanyasını çok güzel bulduğum için seni de haberdar etmek istedim. Siteden 6 Eylül tarihine kadar uçak bileti rezervasyonunu yaptırırsan 300 TL kazanma şansına ulaşabiliyorsun. En az iki kişilik uçak bileti alan herkes, otel - tur rezervasyonlarında ya da bir sonraki uçak bileti alımlarında kullanılmak üzere 300 liralık hediye çekine sahip oluyormuş. Bayram tatili içerisinde de geçerli olan hediye çeklerini uçak biletini aldığın anda kullanarak otel-tur rezervasyonlarını 300 TL’ye varan indirimle yapabilecekmişiz. İlgilenirsen www.tatilsepeti.com adresini ziyaret et derim.
Birini mi üzdün? Kimseye söyleyemediğin bir hatan mı var? Bu yüzden geceleri uyuyamıyor musun? O halde sen de normal hayatta dileyemediğin özrünü bir siteye girerek dileyebilirsin. www.birozurdilemeprojesi.com ilginç bir proje gibi gözüküyor ama ne kadar başarılı olur bilmiyorum.
Bu haftalık da bu kadar görüşmek üzere, hoşçakal.
ETİKETLER : Sayı:784

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics