Mektup 18 ARALIK 2009 / 18:12

Merhaba,

Bu hafta bizim için önemli bir hafta. Gazetemizin 750 haftadır yayınlanmasını kutluyoruz. Bu ülkemizde çıkan sektörel bir yayın için çok önemli bir sayı. Aralıksız bu kadar uzun süre çıkmak için mutfak tarafında ne kadar çok emek harcandığını, ne kadar çok uğraşıldığını, ayakta kalabilmek için satış yapmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsin sanırım. Ama her zorluğa karşı koyup bugünlere gelebildi BThaber. Bu süreçte bu yayının içinde olmaktan gerçekten büyük mutluluk duyuyorum ve şimdiye kadar her türlü desteği veren tüm arkadaşlarıma kendi adıma teşekkür ederim. İnsan emeğine dayalı bir yayını bugüne getirebilmek gerçekten büyük başarı ve bunu hep birlikte başardık. Hepimizin ortak bir hayali var, o da 1000. sayıya ulaşmak, ne dersin ulaşabilir miyiz sence?
Bu sayfaya kadar gelebildiğine göre gazetemizin yeni tasarımını da fark etmişsindir. Biz bu tasarım için çok uğraştık ve seninle birlikte tüm okurlarımızın da
beğeneceğini tahmin ediyoruz. Bir de unutmadan söyleyeyim bu hafta web sitemiz de yenilenmiş haliyle yayında.
www.bthaber.com adresine de bir göz at istersen. Gördüğün üzere 750. sayı bize birçok yenilikle geldi. Umarım yeni yıl da aynı yenilik ve başarıyı getirir hepimiz için.
Spasibo!(*)
750. sayımız için sizlerden onlarca tebrik geldi. Ama en keyiflilerinden biri binlerce kilometre uzaktan, Moskova’dan gelendi bizim için. Geçtiğimiz yıllarda tanışma fırsatı bulduğum Kaspersky Labs’in kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky, üşenmemiş bize tebrik mektubu göndermiş. Yanda da göreceğin üzere, tüm ekibimizi kutluyor. İnsan böylesi durumlarda yaptığı işe daha da bir sıkı sarılıyor. Spasibo Eugene!

mektup_samsung1Geçen hafta bu yoğunluk yaşanırken birçok şirketin yılbaşı partisine de katılmadan edemedim. HP ve Samsung bu şirketlerden sadece ikisi. Ancak önümüzdeki hafta Microsoft, Zarakol ve Lenovo’nun da yılbaşı partileri var belki seninle oralarda görüşürüz. Sektörün birlikteliği açısından çok başarılı bu partiler ve bir sır vereyim çok da eğleniyoruz. Kaç kere çağırdım seni de ama gelmedin, çok şey kaçırıyorsun çok.
İzninle 750. sayı ve yeni yıl partimize katılmak üzere son veriyorum mektubuma. Haftaya görüşmek üzere, hoşçakal.
(*) Rusça’da teşekkür etmek anlamına gelen kelime.
ETİKETLER : Sayı:750

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics