Mektup 11 HAZİRAN 2011 / 01:40

Merhaba,


Yeni bir haftaya daha başlıyoruz. Bu haftanın Babalar Günü olması nedeniyle gelen bütün e-postalar babalara hediye üzerine düzenlenmiş durumda. Sevmiyorum böyle günleri, nedenini de biliyorsun.
Seni bekletmeden yazacaklarıma devam etmek istiyorum. Geçen haftalarda “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” müzik yarışmasından bahsetmiştim. Kazanan Avea’nın Musikişinas Grubu olmuş tebrik ediyorum ve bir gün kendilerini dinlemek için program yapalım diyorum. Yarışma ve grupla ilgili bilgi almak istersen www.facebook.com/BallantinesTürkiye adresini tıklarsın.
Bir başka yarışma da Asus’tan bilgisayar toplama yarışması devam ediyormuş. Yarışmanın amacı en kısa sürede işlemci, anakart, bellek, ekran kartı, sabit disk, optik okuyucu ve güç kaynağı gibi temel bilgisayar bileşenlerini en kısa zamanda birleştirmek ve çalışan bir bilgisayar oluşturmakmış. Yarışmanın 4. haftasıymış, daha önce farklı mekanlarda yapılmış, son olarak Kadıköy Yazıcıoğlu Pasaj yanı Exa mağazasının önünde yapılıyormuş. EeeBox EB1007 PC kazanmak istiyorsan hemen bu yarışmaya katıl derim, ya da çevrende bilgisayar toplayan delikanlılar varsa onları haberdar edersin.
Vestel yeni 3D LED TV’lerinin tanıtımı için üç boyutlu sokak resimlerinin mucidi
Kurt Wenner’ı ilk defa Türkiye’ye getirmiş ve kendisi üç boyutlu zemin grafiğini Bağdat Caddesi’nde izleyicilerin beğenisine sunmuş. Sanatçının, illüzyon yaratan üç boyutlu sokak resimlerinin dünya çapında bir numaralı icracısı olarak kabul edildiğini duymuştum. Facebook sayfası http://www.facebook.com/3Dizlenmezyasanir’dan da takip edebilirsin ayrıntıları.
Son olarak da Tempo Çağrı Merkezi’nin diktiği iki bin ağacı müjdelemek istiyorum. Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Özdilek Arkası mevkiinde belirlenen
5 bin metrekarelik Tempo Çağrı Merkezi Ormanı’na çalışanlar için iki bin ağaç fidesi dikilmiş. Darısı tüm şirketlerin başına diyerek bu haftalık mektubuma son veriyorum. Yeni haftadan yeni haberler vermek üzere hoşçakal diyorum.
ETİKETLER : Sayı:825

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics