Mektup 17 OCAK 2010 / 18:00

Merhaba,

Şu Sevgililer Günü kutlamalarından rahatsız olarak mektubuma başlıyorum. Ben rahatsızım ya her yerden bu rahatsızlığımı daha da artırmak için haberler geliyor. Bu kadar fazla olunca yazacağım artık ne yapalım. Tuluyhan Uğurlu Sevgililer Günü kutlaması için çok farklı ve güzel bir konser verecekmiş. Uğurlu, “aşk, sevgi ve sevgili” için yazdığı yeni eserler ve duygusal çalışmalarından derlenmiş yepyeni yorumlarla seyircisinin karşısına geçecekmiş. Sevgililer Günü’nde Notre Dame de Sion Lisesi’nde gerçekleşecek bu konsere Tuluyhan Uğurlu ve onun tatlı müziği için gitmek isterim açıkçası. Bana eşlik etmek için gelirsin değil mi?

mektup4İşte o gün için üç hediye seçeneği. Philips Go Gear Aria mp3 çalar ile sevgiliye romantik müzikler dinletebilirsin. Yine Philips’ten sayısal fotoğraf çerçevesi ile özel günlerinizi saklayabilirsin. Son olarak da saç düzleştirici ile kuaförde zaman geçirmeden rahatlıkla saçını düzleştirebilirsin. Diğer hediyeleri de geldikçe sana aktarırım. Yeter artık bu kadar bugünden bahsetmeye değil mi?

mektup2Eğitim Kariyer Enstitüsü’nün 8. yılı nedeniyle yaptığı kampanyadan haberdar etmek istedim seni. Ocak ayı içerisinde eğitimlere kayıt yaptıran ilk 8 kişiye yüzde 50, diğer 80 kişiye de yüzde 25 indirimle kayıt olanağı sunuyormuş. Daha ayrıntılı bilgi almak istersen www.egitisim.com.tr adresine girip bakabilirsin.
mektup3Facebook hayatımızın içine tamamiyle girdi biliyorsun. Bununla ilgili olarak Turkcell  www.gnctrkcll.com adresindeki ankete katılan 1 milyon gnçtrkcll’linin isteği ile cepten  WAPla bağlantıda Facebook kullanımını 28 Şubat’a kadar ücretsiz yapmış. Cep telefonundan Facebook’u ücretsiz kullanmak isteyen Turkcelllilerin WAP’tan bağlantı ayarlarını yapmak için “WAP” yazıp 2222’ye mesaj atmaları yeterli olacakmış. Hemen mesaj atıp oradan facebooka bağlanalım.
Haftaya görüşmek üzere, hoşçakal.
ETİKETLER : Sayı:754

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics