Mektup 10 HAZİRAN 2012 / 15:04

Merhaba,

Yeni bir haftadan selamlıyorum seni. Biliyorsun geçen hafta okullar tatil oldu ve tüm çocuklar tatile girmenin sevinci içindeydiler. Şirketler de bunu neden olarak görüp birçok hediye ve kampanya hazırlamışlar. Bugün onlardan bahsetmek istiyorum.
İlk olarak çevrimiçi oyun sektöründe faaliyet gösteren Joygame, öğrencilerin karşısına bir sürprizle çıkmaya hazırlanıyormuş. Müzik dünyasının başarılı grubu Manga, MMO Action oyunu Zombirock’a katılıyormuş. Zombirock’ın yeni yüzü olan grup, oyunseverlerle buluşacakmış. Türkiye’de bir ilk olacak bu uygulama ile Joygame oyunculara bambaşka bir dünya sunmayı hedefliyormuş. Sıra dışı görselleri, karakterleri ve animasyonları ile dikkat çeken oyunda Manga grubunun beş üyesine özel karakterler hazırlanmış. Manga’ya özel harita ve konser arenası yer alan oyunda grubun cover’ını da dinlemek mümkün olacakmış. Sosyal medyada 2 milyondan fazla seveni olan Manga’nın Zombirock için özel yapılmış klibi daha şimdiden gençlerin diline dolanmış durumdaymış. Oyunla ve bu çalışma ile ilgili ayrıntılı bilgi istiyorsan http://www.joygame.com/zombirock/ sayfasına girmelisin.
Öğrenciler için yeni bir oyun deneyimi de LG Electronic’ten geliyor. Şirket, oyunseverleri Marmara Forum AVM’de 15 Temmuz’a kadar devam edecek olan ‘Gerçek Oyun Deneyimi’ aktivitesine davet ediyor. LG Electronics’in Facebook sayfasını beğenen oyun tutkunları, yarışmaya katılma şansı elde edecekmiş. Araba yarışında birinci ve ikinci ayların sonunda birinci gelen oyunseverler, 32LM611S 3D TV ile ödüllendirilecekmiş. İkinci olan yarışmacılar LG HB1100RE Blu-Ray ev sinema sistemi, üçüncü gelen yarışmacılar da LG tarayıcı fare almaya hak kazanacakmış. Yarışma kapsamında oyun tutkunları ayrıca her hafta yapılacak futbol turnuvalarında LG DVD Player kazanma şansı da elde edecekmiş. Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye www.lg.com/tr, facebook.com/LGTurkiye ve www.lgmaksimumoyundeneyimi.com adreslerinden ulaşabilirsin.
Bir de Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde karne hediyesi olarak fiyat indirimleri yapmış. Trump Towers Mall’da bulunan Çocuk Tiyatrosu’ndaki festivali küçük öğrenciler kaçırmasın derim.
Vitamin de “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın” Kampanyası düzenlemiş öğrenciler için. www.vitaminegitim.com, yaz tatili öncesi düzenlediği “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın!” kampanyasıyla, üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Arkadaşını getirenler, hem kendisine hem de arkadaşına 7 gün “Sınırsız Konu Anlatımı” kazandıracakmış. Tüm Vitamin kullanıcılarının katılabildiği kampanyaya daha çok arkadaşını davet edersen daha çok kazanıyormuşsun. “Sınırsız Konu Anlatımı” paketine sahip olanlar ise Vitamincilere özel olarak tasarlanan “Taksi” oyunuyla ödüllendirilecekmiş. Hadi bakalım duyuralım bu kampanyayı.
Son olarak konumuzun dışında bir etkinliği duyurmak istiyorum. Mobil ödeme sektöründe faaliyet gösteren WinWin, Bilişim Muhabirleri Derneği ile yaptığı bir protokol çerçevesinde, BT sektörü gazetecileri adına 500 ağaçlık bir orman projesini başlatmış. WinWin tarafından satın alımı gerçekleşen ağaçlar, ilk dikim döneminde toprakla buluşacakmış. Maltepe’deki Başıbüyük bölgesinde yer alması planlanan hatıra ormanı için dikilecek 500 ağaç, WinWin Yönetim Hizmetleri tarafından finanse edilecekmiş. Çok güzel bir çalışma bence, tebrik ederim bu şirketimizi.
Bu hafta da bitirdim mektubumu, haftaya yeniden yazacağım. Hoşçakal.
ETİKETLER : Sayı:875