Bilişim Dünyası Mobil 04 ŞUBAT 2016 / 17:16

4 milyon yolcudan sonra sıra ‘resepsiyonda’

Taksi arayan yolcu ile yolcu arayan taksiciyi akıllı telefonda buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi, bu güne kadar gerçekleştirdiği 4 milyon yolculuğu İstanbul Taksi Fuarı TaxiWorld 2016’da kutladı.

BiTaksi, fuarda kurumlara birden fazla taksi çağırma hizmeti sağlayan BiTaksi Resepsiyon’un da lansmanını gerçekleştirdi.
BiTaksi ile yapılan yolculukların toplamı 35 milyon kilometreyi aştı. İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise bin beş yüz kayıtlı sürücü ile hizmet veren BiTaksi’nin indirilme sayısı ise 1,5 milyona ulaştı.
BiTaksi Saha ve Operasyonlar Direktörü Çağlar Ergin, yüzde 100 yerli bir yazılıma sahip olduklarının altını çizerek, “BiTaksi üzerinden yaptığınız yolculukların toplamı 35 milyon km’yi aştı. Dünyanın çevresini 800 kere dolaştık, 110 kez aya gidip geldik” dedi. Çağlar Ergin, ‘resepsiyon’ hizmetini de şöyle anlattı:
“BiTaksi Resepsiyon hizmeti sayesinde kurum ve kuruluşlar, gerek misafirleri gerekse çalışanları için hızlı ve kolay bir şekilde taksi çağırabilir. Aynı anda birden fazla taksi çağırabilir, geçmiş yolculuk bilgilerini takip edebilir, adres bilgisi girmeden tek tuşla taksi çağırma ve ücret hesaplama gibi hizmetlerden faydalanabilir. Tüm kurumsal yolculuklar, kurumsal panel üzerinden anlık olarak takip edilebilir. Resepsiyon hizmeti ile istediğiniz tarih aralığı ve/veya çalışan için rapor alabilir, nakit ve/veya kredi kartı ödeme opsiyonları ile ödeme yapabilir, kurumsal panel üzerinden ekleyebileceğiniz şirket kredi kartı ile tek kart üzerinden tüm çalışanlarınız güvenli biçimde ödeme yapabilirler.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN