Bilişim Dünyası Mobil 22 NİSAN 2014 / 11:58

Akıllı telefonu olmayanlara müjde

Anlık mesajlaşma TicToc'un TempChat özelliği ile TicToc kullanıcıları akıllı telefonu olmayanlarla da mesajlaşma imkanı buluyor. TicToc ayrıca yeni özelliği TempChat için yaptığı kampanya ile iPad mini ve n11.com'dan hediye çekleri kazandırıyor.Bir anlık mesajlaşma uygulaması ile neleri gerçekleştirebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu konuda hiç sınır tanımayan mobil mesajlaşma uygulaması TicToc, yeni özelliği TempChat ile yine ilklere imza atıyor. TicToc, sadece SMS kullanabilen ve internete bağlanabilen telefonlara sahip kişiler ile TicToc kullanıcılarının mesajlaşabilmesine imkan tanıyan bir ilk ile kullanıcılarının karşısında. Yeni Tempchat özelliği ayrıca çıkışına özel 5 iPad mini ve n11.com'dan 800 adet 50 TL'lik hediye çeki kazandırıyor.

TicToc Akıllı Telefon zorunluluğunu tek taraflı ortadan kaldırıyor
TicToc TempChat özelliği ile kullanıcılarının, TicToc kullanmayan, hatta akıllı telefonu olmayan kişilerle mesajlaşmasını sağlıyor. TempChat özelliğinde, kullanıcılara, telefon rehberlerindeki TicToc kullanmayan arkadaşları, TempChat listesi altında gösteriliyor. Kullanıcı sohbeti başlatmak için arkadaşını seçiyor ve bir davet gönderiyor. Bu davet ücretsiz olarak karşıdaki kişiye SMS şeklinde ulaştırılıyor. SMS'teki özel linke tıklayan kişi telefonundaki internet tarayıcısı üzerinden geçici sohbet ekranına aktırılıyor ve TicToc kullanıcısı ile sohbete başlayabiliyor. İnterneti olan her telefonla yapılabilecek bu konuşma sayesinde, akıllı telefonu olmayanlar bile bu imkandan yararlanabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN