Bilişim Dünyası Mobil 11 TEMMUZ 2013 / 10:36

Alışveriş cebe taşındı

Sopsy.com ile cep telefonlarından da alışveriş sitesini açmak, siteyi, ürünleri, ayarları kolayca yönetmek mümkün. Siparişleri anında cep telefonunuzdan görüntülemek, yeni bir ürün eklemek istendiğinde de cep telefonundan fotoğrafını ekleyip, fiyatını ve detaylarını girip hemen satışa çıkartmak kolay.

Girişimciye olduğu kadar müşterilere de kolaylıklar sağlayan Sopsy ile müşteriler, mobil uyumlu sitelerde rahatlıkla alışveriş yapabiliyor. Cep telefonlarından Sopsy ile açılan siteyi ziyaret eden müşteriler, ürünlere cep telefonuna uyumlu tasarlanmış sayfalardan ulaşabilecek ve ürünleri kolayca satın alabilecek.

Öte yandan, Turkcelliler, Turkcell-Sopsy sponsorluğunda 1 yıl boyunca ücretsiz alışveriş sitesi açabiliyorlar. Yapmaları gereken ise 2222'ye "sopsy" yazıp göndermek ve gelen kodu, Sopsy’ye üye olduktan sonra “Ayarlar” sayfasında girmek.

 

 
ETİKETLER : Sopsy.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN