Bilişim Dünyası Mobil 05 AĞUSTOS 2013 / 11:32

Analizi yapan golü atar

Adidas, Snapshot uygulaması ile yeni bir olanak sunuyor. Akıllı telefonlar için geliştirilen Snapshot uygulaması ile şutları takip, kayıt ve analiz etmek, sonuçları tüm dünya ile paylaşmak mümkün. Uygulamayı telefonlarına indiren futbolseverler, arkadaşları ile birlikte şutlarını filme alarak şutun hızını, açısını ve havada kalış süresini hesaplayabiliyorlar. Her şut analiz edilerek futbolseverlere oyunları hakkında önemli bilgiler sunuyor ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Oyuncular şutlarını uygulamanın kütüphane bölümüne kaydedebiliyor, en iyi derecelerini ve skor geçmişlerini takip edebiliyor, şutlarını dünyanın en iyi oyuncuları ile karşılaştırabiliyorlar.

Uygulamanın özellikleri arasında, gerçek zamanlı ve süper yavaş hareketli video oynatma ile video efektleri de yer alıyor. Uygulama, şutların fotoğraf ve videolarının Facebook, YouTube ve Twitter’a yüklenmesine, oyuncuların arkadaşlarına en yüksek skor ve başarılar ile meydan okumasına imkan veriyor. Türkçe dahil 18 dilde kullanılabilen uygulama, App Store’dan iPhone ve iPod’a indirilebiliyor.

Daha fazla bilgi için adidas.com/football sitesine göz atabilir, facebook.com/adidasfootball adresini takip edebilir ya da @adidasfootball Twitter sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gareth Bale’in Snapshot test videosunu bu linkten izleyebilirsiniz: http://youtu.be/KEe6jDpm7uU

 

 
ETİKETLER : adidas

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics