Bilişim Dünyası Mobil 31 ARALIK 2012 / 11:27

Android'le mobil otel rezervasyonu

Türkiye'de internet ortamı üzerinden tatil rezervasyonu yaptırmak, insanlar arasında git gide daha çok tercih edilen bir yöntem olmaya başladı. Mobil otel rezervasyonu konusunda Türkiye'de ilk kez iOS işletim sistemi üzerinden hizmet veren LastOda isimli uygulama bu doğrultuda Android işletim sistemleri üzerinden de hizmet vermeye başladı.

Android Market (Google Play) ve AppStore’dan indirilebilen LastOda, İstanbul’un yanında Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Antalya’da hizmet veren 130’dan fazla otelde mobil rezervasyon yapılabilmesini sağlıyor.

Otellerin son dakika rezervasyon bilgilerini değerlendirip mevcut odaları tüm portallardan daha indirimli fiyatlarla müşterisine sunmayı vadeden uygulamaya, Android Market (Google Play) ve AppStore’dan erişebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN