Bilişim Dünyası Mobil 09 NİSAN 2014 / 11:18

Avea’dan ‘Evlilik Festivali’

Avea, düzenlediği ‘Evlilik Festivali’ ile çiftlerin gelinlikten damatlığa, davetiyeden nikah şekerine, mücevherattan düğün kredisine, düğün arabası ve çeyiz alışverişine kadar pek çok konuda evlilik öncesi yapacakları harcamalarında yüzde 50’ye varan indirimler sunarak toplamda 3 bin TL’nin üzerinde tasarruf etmelerini sağlıyor.

Gelinlik ve damatlıkta indirim

11 Nisan’da başlayacak kampanyada çiftler, Pierre Cardin gelinlik ve damatlıklara Avealı’lara sunulan indirim avantajlarıyla sahip olabilecekler. Gelinler Pierre Cardin ve Aysira Gelinlik’in kampanyaya dâhil olan 30 mağazasından yapacakları alışverişlerinde yüzde 30 indirim fırsatından faydalanırken, Avealı damatlar ise Pierre Cardin’in 46 mağazası ve www.pierrecardin.com.tr sitesi üzerinden yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecek. Avealılar aynı zamanda, Fatih’te 24 ve Kadıköy’de 12 gelinlik mağazasından yapacakları alışverişlerde de net yüzde 20 indirimden yararlanacaklar.

Davetiye, şeker ve araba hazır

Avea, davetiye ve nikâh şekerleri için de çiftlere avantajlar sunuyor. Avealılar, Kadıköy, Cağaloğlu ve Kuyumcukent’ten toplam 11 ayrı mağazadan, davetiye ve nikâh şekerleri için ise iki farklı e-ticaret sitesi üzerinden (www.aysegulevleniyor.com, www.hayallerdukkani.com) sunulan yüzde 25 indirim fırsatıyla sahip olabilecekler.

Avealılar, www.dugunarabasi.com sitesinden yapacakları rezervasyon ile yüzde 25 indirimli özel şoförlü araç hizmetinden faydalanabilecekler. İndirime ek olarak 100 TL değerindeki araç süslemesi de yine Avealılar’a hediye edilecek.

Döşemelik kumaş, perde ve benzeri alışverişlerin merkezi olan İMÇ’deki 10 mağaza, evlilik hazırlığındaki Avealı çiftleri yüzde 20 indirimle karşılayacak.

Avea, TEB’den orta boy ve büyük boy banka kasasında yüzde 50 indirim ayrıcalığı sunuyor. Bunun yanı sıra avantajlı faiz oranlarıyla TEB’den banka kredisi Avealıları bekliyor.

Evlilik hazırlığındaki Avealılar’ın çeyiz ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak adına www.tac.com.tr üzerinden yapacakları tüm ürünlerde yüzde 10, evlilik seti alışverişlerinde ise yüzde 20 indirimlerden faydalanacaklar.

Yeni evlilere Kuyumcukent’te de destek olan Avea; çiftlere yapacakları alışverişlerde yüzde 25’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Avealılar, Düğün.com içerikleriyle Avea Evlilik SMS paketinden haftanın 3 günü güncel düğün eğilimlerini haftalık olarak cep telefonlarından takip edebilecekler.

 

 

 

 
ETİKETLER : Avea

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics