Bilişim Dünyası Mobil 28 OCAK 2013 / 13:44

Avea’dan “Alo Psikolog” hizmetiAvea, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile AloDoktorum Servisi’ne yeni bir hizmet ekledi.  Avealılar,  AloDoktorum’u aradıklarında, genel sağlık danışmanlığının yanı sıra, telefonda uzman bir psikolog ile görüşerek psikolojik danışmanlık hizmeti de alabilecekler.

Avea, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları çerçevesinde, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile hayata geçirdiği AloDoktorum’u hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayan Avealılar, operatörün yönlendirmesiyle 2’yi tuşlayarak servisten yararlanabilecekler. Psikolog servisinin ücretlendirmesi de genel sağlık danışmanlığı servisinde olduğu gibi dakikası 2,5TL olarak ücretlendiriliyor. Nisan 2012’de yenilenen AloDoktorum Servisi sayesinde Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyor.i AloDoktorum Servisi’ne yeni bir hizmet ekleyerek servis kapsamını genişletti. Avealılar, 0888 250 50 22 numarasından AloDoktorum Servisi’ni arayarak 7/24 genel sağlık danışmanlığının yanında, ihtiyaç duymaları halinde psikologlardan da canlı destek alabilecekler.

AloDoktorum’un en çok tercih edilen servislerden biri olduğunu belirten Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan; “Mobil sağlık uygulamalarının koruyucu tıbbı geliştireceğine ve tedavi sürecini hızlandıracağına olan inancımızla, bu alandaki iddialı ve ciddi çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Günümüzün koşuşturmalı, stresli iş ve özel yaşamında AloDoktorum, müşterilerimize zaman ve mekandan bağımsız 7/24 hizmet sunarak hayatlarını kolaylaştırmakta.  ni de aynı nedenlerle hizmete açtık. Avealılar AloDoktorum Servisi’ne abone olmadan, sadece servis numarasını arayarak sağlıkla ilgili sorularının cevaplarını Acıbadem Mobil Sağlık’ın uzman hekimleri ve psikologlarından alabilecek. Doktorunuz ve psikoloğunuz her an yanınızda, sadece bir telefon uzağınızda olacak” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics