Bilişim Dünyası Mobil 03 MAYIS 2013 / 11:10

Avea’dan Anneler Günü’ne özel indirim

Avea, Anneler Günü’nde annesine keyifli bir gün yaşatmak isteyenleri avantajlı tekliflerle buluşturuyor. Bu yıl 12 Mayıs tarihinde kutlanacak Anneler Günü’nde, annesini hoş  sürprizlerle karşılamak isteyen Avea, Türk Telekom ve TTNet müşterileri Altıncıcadde, Bolulu Hasan Usta, Caribou Coffee, Çiçeksepeti, Jolly Tur, Konyalı Saat, Mizu, The Body Shop, Tektaş.com ve YOYO kampanyaları kapsamında yüzde 50’ye varan indirim avantajlarından faydalanacak.

Avea, Anneler Günü’nde çeşitli marka ve ürünlerde avantajlı indirim fırsatları sunuyor. Avea’nın bu avantajlar dünyasından yararlanmak isteyen Avea, Türk Telekom ve TTnet müşterileri; züccaciyeden tatile; araç kiralamadan kişisel bakıma kadar çok geniş yelpazedeki hediye seçeneklerinden yüzde 50’ye varan indirimlerle faydalanabilecek.

Avea’nın birbirinden avantajlı Anneler Günü kampanyalarından yararlanmak isteyen Avealılar, MARKA adını yazıp 5060’a,  Türk Telekom ev telefonu müşterileri MARKA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya, TTNET müşterileri ise MARKA  boşluk TC Kimlik numaralarını yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

 

 

 
ETİKETLER : Avea TTNet Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN