Bilişim Dünyası Mobil 03 MAYIS 2013 / 11:10

Avea’dan Anneler Günü’ne özel indirim

Avea, Anneler Günü’nde annesine keyifli bir gün yaşatmak isteyenleri avantajlı tekliflerle buluşturuyor. Bu yıl 12 Mayıs tarihinde kutlanacak Anneler Günü’nde, annesini hoş  sürprizlerle karşılamak isteyen Avea, Türk Telekom ve TTNet müşterileri Altıncıcadde, Bolulu Hasan Usta, Caribou Coffee, Çiçeksepeti, Jolly Tur, Konyalı Saat, Mizu, The Body Shop, Tektaş.com ve YOYO kampanyaları kapsamında yüzde 50’ye varan indirim avantajlarından faydalanacak.

Avea, Anneler Günü’nde çeşitli marka ve ürünlerde avantajlı indirim fırsatları sunuyor. Avea’nın bu avantajlar dünyasından yararlanmak isteyen Avea, Türk Telekom ve TTnet müşterileri; züccaciyeden tatile; araç kiralamadan kişisel bakıma kadar çok geniş yelpazedeki hediye seçeneklerinden yüzde 50’ye varan indirimlerle faydalanabilecek.

Avea’nın birbirinden avantajlı Anneler Günü kampanyalarından yararlanmak isteyen Avealılar, MARKA adını yazıp 5060’a,  Türk Telekom ev telefonu müşterileri MARKA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya, TTNET müşterileri ise MARKA  boşluk TC Kimlik numaralarını yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

 

 

 
ETİKETLER : Avea TTNet Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics