Bilişim Dünyası Mobil 22 ARALIK 2012 / 11:46

Avea’nın genç Messi’leri

Avea’nın, FC Barcelona işbirliği ile Türkiye’nin gelecekteki futbol yıldızlarını yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea’ya anlamlı ödül. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nin (TKSSD) düzenlediği, “İşletme 2023; Cumhuriyetin 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri” etkinliğinde Avea, “Uluslararası İşbirliği” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin stratejik vizyonuna katkı sağlamak amacında olan sorumlu şirketlerin uluslararası arenada örnek olacak KSS çözümlerinin sergilendiği “İşletme 2023; Cumhuriyet’in 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri”nde, Avea; KSS kategorisinde FCBarselona Camp Avea Projesi ile ödüle layık görüldü.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) tarafından düzenlenen "KSS Çözümleri Pazaryeri" etkinliğinde en iyi KSS projeleri ödüllendirildi. Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, ulusal ortaklarından oluşan jüri tarafından, Türkiye’nin ilk 500’e giren şirketlerinin, 2011 – 2012 dönemindeki sosyal sorumluluk uygulamaları değerlendirilerek ödüllendirildi. Türkiye’den 18 şirketin KSS uygulamalarının sergilendiği ve ödül kapsamında değerlendirildiği etkinlikte; Avea’nın FC Barcelona ile TOSF’un (Türkiye Okul Sporları Federasyonu) desteğiyle hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea, “Uluslararası İşbirliği” ödülünü aldı.

Bu sene pazaryerine Ermenistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan ve Ukrayna’dan birer şirket ve KSS dernekleri de katıldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN