Bilişim Dünyası Mobil 11 HAZİRAN 2013 / 11:30

Avea’ya ödül

Avea, İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri arasında düzenlenen ve yılın “EN”lerinin seçildiği ankette öğrenciler tarafından en çok oyu alarak; “Yılın Telekomünikasyon Şirketi Ödülü”nün sahibi oldu.

Avea, İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan ve yılın EN’lerinin belirlendiği anket çalışmasında “Yılın Telekomünikasyon Şirketi” ödülüne layık görüldü.

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve 5 binöğrencinin katıldığı anket çalışması sonucunda öğrenciler tarafından en çok beğenilen telekomünikasyon şirketi seçilen Avea, üniversitede düzenlenen “Yılın En’leri Ödül Töreni”nde ödülünü aldı.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN