Bilişim Dünyası Mobil 06 AĞUSTOS 2013 / 10:22

Bankada uçtan uca mobilite

Turkcell, kurumsal müşterilerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında birebir iletişimde bulunduğu 480 bine yaklaşan şirket ve kurum arasında yer alan DenizBank ile işbirliğini daha da derinleştiren Turkcell, kurumun mobil iletişim ihtiyaçlarının ana tedarikçisi oldu. Mobil teknolojilerdeki gelişmelerin ve yaşanan dönüşümün tüm iş süreçlerini en baştan kurgulamayı gerektirdiğini belirten Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, DenizBank ile pek çok alandaki işbirliklerinin bundan sonra da artarak süreceğini belirtti. DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ise işbirliğini şöyle değerlendirdi:

“Ortak değerlerimiz arasında yer alan ‘yenilikçilik’ anlayışı, bizi aynı paydada buluşturuyor. Turkcell’in temin ettiği yeni cihazlarla Kaptanlarımız iş süreçlerini daha verimli ve hızlı hale getirerek, müşterilerimize verdikleri hizmetin kalitesini artırabilecekler. Böylelikle “Hayat Deniz’de Güzel” mottomuz etrafında, çalışanlarımızın her an, her yerden bağlantıda olabilecekleri, işlerini takip edebilecekleri bir sistem yaratmış olacağız. Kısa süre önce tarım bankacılığı konusunda önemli bir işbirliğine gittiğimiz Turkcell ile önümüzdeki dönemde birçok yeni projede bir araya geleceğimizi düşünüyorum.”

SMS trafiğinin yönetimi Turkcell’de

DenizBank; ses hatlarını Turkcell’e taşırken, bin 300 akıllı telefon, bin 705 tablet ve Turkcell veri paketi de DenizBank çalışanlarının hizmetine sunuldu. Turkcell, DenizBank çalışanlarının kullanımına verdiği bin 300 akıllı telefon ve bin 705 tabletle Türkiye'deki ilk büyük Windows 8 satışını gerçekleştirmiş oldu. DenizBank, toplu SMS trafiğinin tamamını da Turkcell’e yönlendirdi.

Öte yandan, iki kurum geçtiğimiz günlerde ülkenin dört bir yanındaki tarımsal üreticilerin hayatını kolaylaştıracak bir işbirliğine imza atmış, Turkcell’li tarımsal üreticiler, faturalarını DenizBank Üretici Kart ile hasada kadar faizsiz erteleme imkânına kavuşmuştu. Turkcell ve DenizBank, KOBİ bankacılığı, sayısal kuşak bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında da müşterilerine fayda sağlayacak ortaklıklar için işbirliğini sürdürüyor. Denizbank, müşterilerine özel hazırladığı ürün ve hizmetlerdeki fırsat bilgilerini Turkcell izinli veri tabanı ve diğer reklam ürünleri ile hedef kitlesine de sunuyor.
ETİKETLER : Denizbank Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics