Bilişim Dünyası Mobil 10 OCAK 2013 / 10:30

Bir iPhone'u Blackberry'e çevirmek

Geçtiğimiz sene başlatılan bir projeyle birlikte ortaya çıkan Spike TypeSmart Keyboard iPhone’unuza Blackberry klavyesi eklemenize imkan veriyor.

iPhone’un dokunmatik ekranındaki tuşlara denk gelecek şekilde normal bir Blackberry klavyesi olarak tasarlanan aygıt, kullanmak için herhangi bir ek şarja, uygulamaya ya da bağlantıya ihtiyaç duymuyor.

iPhone 4 ve iPhone 5 ekranlarıyla uyumlu olan aygıt üzerinde bir tuşa bastığınızda altında kalan iPhone ekranındaki tuşla temasa geçerek yazı yazma imkanı sağlıyor.

Kolay bir şekilde telefona takılabilen Spike, sayıların yazılabilmesi için de gerekli tuşlara sahip. Blackberry’den vazgeçemeyenler için değişik bir seçenek sunan aygıtın iPhone 4 ve 4S için olan modelleri Şubat ayı içerisinde yaklaşık 49.95 Dolar’a piyasaya çıkacak. iPhone 5 için olan versiyonu ise bu modellerin ardından gelecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN