Bilişim Dünyası Mobil 12 MART 2013 / 16:50

Bir kez yaz, her yerde çalıştır


Türkiye dağıtıcılığını Servodata’nın yapmakta olduğu veritabanı markası Progress Software, Her Platformda, Her Cihazda, Her Bulutta sloganıyla yola çıkarak IOS, Android ve her türlü işletim sistemi üzerinde kullanılabilecek Mobil Uygulama Geliştirme teknolojisini yarattı.
Kullanıcılarına yüzde 40 daha fazla verim ve yüzde 30 daha az maliyet olanağı sağlayan Progress Software OpenEdge 11, REST Adaptörü ile limitsiz bağlantı sağlayarak model merkezli kuralların geliştirilmesine, çoklu kullanıcılara ve gelecek nesil iş uygulamalarına mobilite özelliği katıyor.


Progress OpenEdge Mobile uygulamaları tek bir kod ile yazılacak ve her türlü cihazda çalıştırılabilecek.


Mobil kullanıcılarına büyük avantaj sağlacak olan yeni teknoloji ile mevcut OpenEdge uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde genişletilebilecek veya yeni bir OpenEdge uygulaması oluşturmak için bütünleşik “her şey tek kutuda” Mobil UT Geliştirme Platformu sağlanabilecek.


Böylece kullanıcılar, Yeni Mobil App Yapımcısı ve Görsel Tasarımcısı sayesinde, İOS ve Android platformlarında “bir kez yaz, her yerde çalıştır” yaklaşımı ile çok özellikli mobil uygulamalar üretebilecekler.22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics