Bilişim Dünyası Mobil 05 ŞUBAT 2016 / 10:46

Burger King’den doyuran “Apple Watch” uygulaması

Giyilebilir teknolojilerin en önemli örneği olan Apple Watch’ın Türkiye pazarında satışa çıkmasıyla birlikte uygulamada yer alan ilk markalardan biri de Burger King oldu.

2015 yılının ilk yarısında yenilenen ve iPhone ve Android uygulamaları ile misafirlerine her kanaldan, kolay ve hızlı ulaşan Burger King, şimdi de Apple Watch ile sipariş vermek isteyenleri sanal restoranlarında buluşturuyor.
Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’de satışa sunulan ve iPhone cihazlar ile senkronize olabilen Apple Watch Burger King Türkiye uygulaması ile bir Burger King müşterisi, toplam 5 adımda siparişini tamamlıyor. Öncelikle Apple Watch kullanıcıları iPhone’larına indirdikleri Burger King Türkiye uygulaması üzerinden sipariş vermek istedikleri lezzetleri Watch listelerine kaydediyor. İkinci aşamada Apple Watch’larında Burger King Türkiye uygulamasını açıyor ve kendisine özel listesinden, istediği ürünü belirliyor. Üçüncü ve dördüncü aşamalarda sistemde kayıtlı olan adresini seçip, siparişi nasıl ödemek istediğine karar veriyor. Son aşamada da siparişini tamamlamış oluyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics