Bilişim Dünyası Mobil 03 MART 2016 / 11:23

Cepkask, bölge distribütörlükleri vermeye başladı

Cep telefonlarına ve elektronik cihazlara, garanti kapsamı dışında kalan; hırsızlık, kapkaç, düşme, kırılma, sıvı teması gibi durumlara karşı güvence hizmet paketi sunan Cepkask, yıllık 4 milyon kişiye hizmet verme hedefini gerçekleştirmek için bayii ağını genişletmek amacıyla bölge distribütörlükleri vermeye başladığını açıkladı. Bayilerine sundukları yüksek kârlılık oranı ile ortalamanın üzerinde kazanç fırsatı sunan Cepkask,  bölge distribütörlükleri vasıtasıyla tüm Türkiye genelinde etkin olmak amacında. Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, 2016 yılında pazarda büyüme yaşanacağını belirterek, hedeflerinin 4 milyon cep telefonu kullanıcısına hizmet vermek olduğunu söyledi.
“10 Kullanıcıdan 4 ‘ü Cepkask Soruyor “
Bayi kanalı ve e-ticaret sitesi ile hizmet satışında bulunduklarını belirten Gülgeç; bayilerden ve dağıtım kanallarından gelen geri bildirimlere göre 10 kullanıcıdan en az 4’ünün, bir cep telefonu satın alırken Cepkask hizmet paketi sormasının büyüme ve marka bilinirliklerinin geldiği noktayı gösteren güzel bir gelişme olduğunu belirtti. Gülgeç bölgesel dağılım hedeflerini şöyle anlattı:
“İzmir bölge temsilciliği ve Kıbrıs ortaklığından sonra Cepkask müşterilerinin taleplerini değerlendirdik. Yönetim kararı alarak,  özellikle; Orta Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde distribütörlükler oluşturma kararı aldık. Gelen işbirliği taleplerini değerlendirmeyi sürdürüyoruz. 12 yıldır her sene büyüyerek, bayilere büyük kazanç sağladık. Bölge distribütörlükleri ile satış yapan firmalara yeni bir inovasyon ve iş hacmi yaratacağız. Anadolu’nun farklı bölgelerindeki cep telefonu bayileri büyük metropollerdeki benzerleri gibi Cepkask hizmet paketi satarak ek kazanç sağlayabilecek, cep telefonu satın alan bölge halkı ise akıllı telefonlarının başına gelebilecek kullanıcı hatalarına yönelik güvence hizmet almanın farkını yaşayabilecek. Yaygın Cepkask bayi ağına sahip Marmara ve Ege bölgesi haricindeki diğer bölgelerde de halihazırda cep telefonu veya aksesuarı satışını yapan, yatırım yapabilme gücüne sahip dağıtıcı adaylarını değerlendiriyoruz. Ayrıca en yoğun çok talep gelen Ankara, Samsun, Trabzon, Kayseri, Malatya, Konya, Adana, Antalya, Urfa ve Van gibi illerde faaliyette bulunan bayi ve dağıtıcılar ile görüşüyoruz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN