Bilişim Dünyası Mobil 14 ŞUBAT 2014 / 11:54

Cepten HGS’ye anında para yükleme kolaylığı

Vodafone Cep Nakit Kart kullanıcıları, 4848 Cep Nakit Hattı’nı ücretsiz arayarak anında HGS’lerine yükleme yapabiliyor.

Vodafone Türkiye, ücretli yollarda ve köprülerde kolaylık ve hız sağlayan Hızlı Geçiş Sistemi’ne Cep Nakit Kart ile 4848 Ücretsiz Cep Nakit Hattı’ndan bakiye yükleme kolaylığını getiriyor.

Vodafone Cep Merkezleri’nden, PTT işyerlerinden edinilebilen ya da Vodafone Cep Cüzdan vasıtası ile sanal olarak oluşturulabilen Cep Nakit Kart’ın bakiyesinden istenilen miktar, 4848 Cep Nakit Hattı’nı arayarak HGS hesabına kolayca ve tamamen ücretsiz aktarılıyor. 4848’i arayan ve bakiye aktaran Vodafone’lulara hiçbir ek ücret yansıtılmıyor.

Aralık 2012’de tanıtılan Vodafone Cep Nakit Kart, inovatif mobil finansal hizmetlerle Vodafone’lulara kolaylıkları yaşatıyor. PTT ve Visa ortaklığında hayata geçirilen Cep Nakit Kartlar Vodafone Cep Merkezleri’nden ya da PTT işyerlerinden edinilebildiği gibi Google Play/Apple Store’lardan indirilebilen Vodafone Cep Cüzdan üzerinden de sanal olarak oluşturulabiliyor. Ön ödemeli Cep Nakit Kart, karttan karta ya da karttan GSM numarasına para transferine imkan tanıyor. Klasik debit kart özellikleri sayesinde tüm alışverişler bu kartla yapılabiliyor. Vodafone faturasız hatlara Cep Lira yükleme ve mobil bankacılık hizmetleri de sunuyor. Fiziksel olarak edinilmiş Cep Nakit Kartlar, PTT işyerlerinde, PTT ATM’lerinde ve diğer tüm banka ATM’lerinde para çekmek için kullanılabiliyor. 4848 Cep Nakit Hattı ve Vodafone Cep Cüzdan ile Vodafone Cep Nakit Kart’a dair tüm işlemler gerçekleştirilebiliyor. Üstelik geleneksel banka kartlarındaki yıllık ücret, faiz ya da eksik evrak gibi sorunlar yaşanmıyor. Ayrıca ilk aktivasyon ve para transferinde bir hafta geçerli, alışverişlerde ise bir gün geçerli Vodafone’lularla konuşmak üzere dakika hediye ediliyor. Tüm işlemleri şifreyle gerçekleştiren Vodafone Cep Nakit Kart; güvenli, hızlı ve pratik bir mobil ödeme sistemi olarak öne çıkıyor.

 

.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics