Bilişim Dünyası Mobil 10 HAZİRAN 2013 / 14:16

Cepyol Windows 8'deGenç Turizmciler Derneği tarafından 19 Nisan 2013 tarihinde düzenlenen Turizm Teknolojileri Zirvesi’nde yılın en iyi mobil uygulama ödülünü kazanan Türkiye’nin ilk mobil seyahat acentası , Windows 8 işletim sisteminde yer alan ilk seyahat uygulamalarından biri oldu.

İlk Türk mobil seyahat acentası Cepyol, daha geniş kitlelere ulaşabilmek ve kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çalışmalarının sınırlarını gün geçtikçe genişletiyor. Windows 8 işletim sisteminde yer alan ilk seyahat uygulamalarından biri olarak da dikkat çeken Cepyol, tüm seyahat tutkunlarına, seyahatlerini kesintiye uğratmadan, her an, her yerden, karşılaştırma yaparak, en hesaplı uçak ve otobüs biletlerini satın alma fırsatı sunuyor.

Uçak ve otobüs bileti satın alma ve rezervasyon hizmetlerini içeren Windows 8 Cepyol uygulamasında kullanıcılar ayrıca, tüm havalimanlarındaki uçuş bilgilerinden ve yapılan değişikliklerden anında haberdar olabilecekler. Çok kısa bir sürede, söz konusu işletim sistemine, diğer platformlarda sunulmuş olan araç kiralama hizmeti ile dünya çapında 20 bin güzergahta “En Uygun Fiyat Garantili”  otel rezervasyonu imkanı da eklenmiş olacak.

Cepyol kullanıcıları, tüm hizmetlere cepyol.com internet sitesini kullanarak, Cepyol uygulamasını Windows 8, iOS, Android ve Blackberry 10 işletim sistemli tüm mobil cihazlardan indirerek veya yine mobil cihazların tarayıcıların www.cepyol.com adresini tıklayarak ücretsiz ulaşabilirler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN