Bilişim Dünyası Mobil 09 ARALIK 2013 / 21:20

Citroen mobil destek veriyor

Türkiye'de 50'den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, kullanıcılarına yenilikler sunmaya ve seyahatleri konfor ile buluşturmaya devam ediyor. Citroën Destek Mobil Hizmeti Türkiye içerisindeki Citroën kullanıcılarının araçları ile seyahat ederken herhangi bir sorun ile karşılaşmaları durumunda Citroën'in sunduğu yol yardım hizmetlerine anında erişme imkanı sunuyor.

Yol kenarında yardımdan yer tespitine, geniş kapsamlı destek Citroën müşterileri için özel hazırlanan "Citroën Destek Mobil" uygulaması ile yolda ihtiyaç duyulan tüm hizmetler artık cepte olacak. Citroën Destek Mobil uygulaması ile Yol Yardım, Yol Kenarında Onarım, Citroën Bilgi Hattı, Lastik Yardım, Yakıt Yardım, Konaklama / Seyahatin Devamı gibi pek çok hizmete de artık mobil olarak ulaşmak mümkün.  Akıllı telefonlarda var olan GPS sisteminin açık durumda olması halinde, otomatik olarak koordinat bilgileri alınarak yer tespiti yapılarak, kullanıcıların talepleri en kısa sürede karşılanıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN