Bilişim Dünyası Mobil 23 ARALIK 2012 / 12:31

Dark Orbit oyuncuları uzayda bile kazanıyor

Avea, dünyanın en popüler web tabanlı uzay savaş oyunu “Dark Orbit” tutkunlarının gücüne güç katıyor! Avea Mobil Ödeme üzerinden işlem yapan oyunculara her işlem için 20 avro değerinde sanal ürün hediye ediyor.

Avea, müşterilerinin satın aldıkları ürünlerin ücretlerini faturalı hatlarda cep telefonu faturası üzerinden, faturasız hatlarda ise TL bakiyelerinden ödeyebilmelerine olanak sağlayan Avea Mobil Ödeme sistemini kullanan Dark Orbit oyuncularına kazandırıyor. Avea, Dünya’nın bir numaralı web tabanlı oyun şirketi Bigpoint ile yaptığı işbirliği ile Bigpoint’in en popüler oyunu olan Dark Orbit tutkunlarına avantajlı fırsatlarla buluşturuyor.

Avea, Dark Orbit oyuncularına Avea Mobil Ödeme üzerinden yapacakları her işlem için 20 avro sanal para değerinde promokod hediye ediyor. Avealılar tüm dünyada 48 milyon kullanıcısı olan Dark Orbit oyununa yönelik satın alımlarında da sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

5685 gönderdikleri SMS başına 0,5 TL ücretlendirilecek olan Avealılar Darkorbit.gamesultan.com adresini ziyaret ederek hediyelerini kullanabilecekler.

Detay için www.paytogo.com’u ziyaret edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics